Atrakcje targów ProfiAuto Show 2014

, 7 maja 2014, 11:29

Wybory miss, sportowe bolidy czy koncert znanego rapera to tylko niektóre atrakcje zbliżających się wielkimi krokami targów ProfiAuto Show 2014. Przedstawiamy pełny program imprezy.

Tegoroczne targi ProfiAuto Show odbędą się 7 i 8 czerwca 2014 r. (sobota i niedziela). Otwarcie imprezy będzie miało miejsce o godzinie 10.00 w sobotę. Tego dnia zabawa potrwa aż do 22.00, przy czym część ekspozycyjna czynna będzie do 17:00. W niedzielę, 8 czerwca, targi będzie można zwiedzać od 10.00 do 16.00.

Wśród atrakcji imprezy znajdą się m.in.:

 

 • Wybory ProfiAuto Super Girl – najpiękniejszej, najsprawniejszej i najbardziej zorientowanej w tematach motoryzacyjnych uczestniczki imprezy.
 • Koncert rapera Tede – sobota godz. 18.00 – miłośnika szybkich samochodów, znanego także jako prowadzący program "Operacja Tuning"  w TVN Turbo.
 • Prezentacje samochodów z car audio
 • Konkursy na stoiskach wystawców i na scenie – do wygrania nagrody ufundowane przez wystawców ProfiAuto Show.
 • Dynamiczny bolid Full Motion – za kierownicą którego poczuć można emocje profesjonalistów.
 • Bolid marki Toyota z sezonu 2007 Formuła 1 Racer – wirtualny wyścig na największych torach rajdowych świata w bolidzie wyposażonym w oryginalne koła, fotel i kierownicę.
 • Trenażer czasu reakcji – sprawdzanie reakcji wzrokowo-ruchowej kierowców.
 • Symulator dachowania – powstały na bazie trzydrzwiowego Citroena C4.
 • Ścianka wspinaczkowa
 • Konkurs na torze Carrera – zdalnie sterowane modele Carrera RC.
 • Bolid F1 – wykonany przez studentów z AGH Racing Team.
 • Bolid Green Power – bolid autorstwa studentów Politechniki Śląskiej.
 • Symulatory jazdy WRC – symulator rajdu wraz z symulacją przeciążeń.
 • Profesjonalnie stuningowane Lamborghini: Aventador oraz Gallardo.
 • Mitsubishi EVO Colt Waldemara Kluzy, jedyny w Polsce  (szczegóły tutaj: http://waldekkluza.pl/car.php )
 • Zawody dla mechaników i pracowników sklepów motoryzacyjnych na najlepszą i najszybszą obsługę programu Moto Części – zawody poprowadzi Irek Bieleninik.

 

Kolejne informacje na temat wydarzenia opublikujemy już wkrótce. Zachęcamy też do śledzenia strony: www.profiauto.pl/show

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2014 – kolejna edycja wyjątkowej imprezy
Targi ProfiAuto Show 2014 – kolejna edycja wyjątkowej imprezy

Jedenasta już edycja targów ProfiAuto Show tradycyjnie odbędzie się w Katowickim Spodku. Tym razem stolica Górnego Śląska przywita pasjonatów motoryzacji na początku czerwca. Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia. Targi ProfiAuto Show na stałe zagościły w gronie najważniejszych imprez motoryzacyjnych odbywających się w naszym kraju. Ponad stu wystawców z branży motoryzacyjnej oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, co roku […]

Targi ProfiAuto Show 2013 – fotorelacja
Targi ProfiAuto Show 2013 – fotorelacja

Dziesiąte targi ProfiAuto jak co roku przyciągnęły szerokie grono odwiedzających. Swoje stoiska zaprezentowało wielu producentów części oraz wyposażenia warsztatowego. Nie zabrakło także oczywiście pięknych kobiet i samochodów. ProfiAuto Show 2013 Katowicki Spodek zapełnił się fanami motoryzacji już w sobotę rano. Impreza potrwała aż do godzin popołudniowych w niedzielę (25-26 maja). Licznie przybyli goście mogli nie […]

Szkolenia podczas ProfiAuto 2014
Szkolenia podczas ProfiAuto 2014

Jak co roku, podczas targów ProfiAuto odbędą się szkolenia dla mechaników. Głównym dniem szkoleniowym jest sobota, ale kilka kursów przygotowano także na niedzielę. Część szkoleniowa ProfiAuto 2014 W sobotę, 7 czerwca 2014, odbędą się szkolenia przygotowane przez kilkanaście firm. Niektóre będą prowadzone jednocześnie, w kilku salach szkoleniowych. Na sali Monza od godzin przedpołudniowych zajęcia poprowadzą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 maja 2014, 8:31 0 0

W planie targów jak zawsze.. "odgrzewane kotlety.."

Odpowiedz

Anonim, 11 maja 2014, 0:11 0 0

najlepszy był w zeszłym roku symulator.może i teraz będzie też

Odpowiedz

Anonim, 20 maja 2014, 13:51 0 0

i dupy też dobre

Odpowiedz