Gdzie kupić tarcze hamulcowe Mikoda?

23 kwietnia 2014, 23:42

Firma Mikoda sukcesywnie rozwija sieć dystrybucji swoich produktów. Obecnie są one dostępne w kilkudziesięciu punktach na terenie całej Polski. Aby przetestować tarcze hamulcowe Mikoda można wziąć udział w trwającym teście wiedzy.

Sieć dystrybucji Mikoda

Produkty firmy Mikoda są dostępne w ofercie wielu dystrybutorów i hurtowni motoryzacyjnych. Są wśród nich: Albin Hurtownia Motoryzacyjna, Armapol, Auto Caros, Auto Części Żmijkowscy, Auto Misala, AutoEuro Sp. z o.o., CAR-DOM, Carix s.c., Edpol, Cempol, Firma Handlowa Teresa, Fota S.A., Gordon Sp. z o.o., Handel Hurtowy, Grzegorz Bińczyk, ITD Sp. z o. o., Jaro-Filtr, Moto Hurt, OEM+ Tuning Center, Opoltrans, P.P.H. Gaweł, P.U.H. Iahen, RK Niedziałek, Saros Sp. z o.o., Tarczpol, TFX.

Pełna lista partnerów firmy Mikoda

Polski producent posiada także własny sklep na popularnym portalu aukcyjnym, gdzie bezpośrednio można zamawiać konkretne produkty. W wyborze odpowiedniego asortymentu pomoże Katalog, dostępny na stronie internetowej firmy.

Przetestuj tarcze Mikoda

Przypominamy o trwającym konkursie, w którym można wygrać możliwość przetestowania tarcz hamulcowych Mikoda we własnym samochodzie.

Mikoda GTSpośród biorących udział w treningu wiedzy uczestników, wytypujemy pięciu, którzy otrzymają darmowe zestawy tarcz hamulcowych Mikoda do wykorzystania w swoich samochodach. W zależności od modelu samochodu, w skład zestawu mogą wchodzić także klocki hamulcowe Mikoda. Każdy uczestnik testu zobowiązuje się do wykonania fotorelacji z poprawnego montażu tarcz w swoim samochodzie. Dla najlepszych testerów, firma Mikoda przygotowała dodatkowe nagrody.

Szczegóły i regulamin konkursu

 

Weź udział w treningu wiedzy

 

Dowiedz się więcej

Weź udział w nowym treningu wiedzy i przetestuj tarcze hamulcowe Mikoda!
Weź udział w nowym treningu wiedzy i przetestuj tarcze hamulcowe Mikoda!

Mikoda jest polskim producentem części układu hamulcowego. Pięciu uczestników naszego treningu wiedzy na temat firmy otrzyma za darmo zestawy tarcz i klocków hamulcowych do przeprowadzenia własnego testu. Zostań testerem produktów Mikoda! Spośród biorących udział w treningu wiedzy uczestników, wytypujemy pięciu, którzy otrzymają darmowe zestawy tarcz hamulcowych Mikoda do wykorzystania w swoich samochodach. W zależności od […]

Test tarcz hamulcowych Mikoda – opinie użytkowników
Test tarcz hamulcowych Mikoda – opinie użytkowników

Pięciu najlepszych uczestników treningu wiedzy, przygotowanego przez firmę Mikoda, otrzymało do przetestowania tarcze hamulcowe. Od rozpoczęcia testu minęły już prawie trzy miesiące. Zapytaliśmy testerów o opinie na temat użytkowanego produktu. Opinie o tarczach Mikoda Uczestnicy treningu wiedzy, którzy otrzymali darmowe zestawy tarcz hamulcowych Mikoda do wykorzystania w swoich samochodach, zobowiązali się do wykonania ich testu. […]

STACHMOT1 SA dystrybutorem produktów Mikoda
STACHMOT1 SA dystrybutorem produktów Mikoda

Firma ATM Mikoda, producent tarcz i bębnów hamulcowych, poinformowała iż oficjalnym dystrybutorem jej wyrobów na terenie województwa małopolskiego została hurtownia motoryzacyjna STACHMOT1 S.A. Firma oferuje dostępność wszystkich znanych producentów części zamiennych, akumulatorów, olejów, chemii i kosmetyków. Jest również dostawcą narzędzi i wyposażenia warsztatowego. W sumie w ciągłej sprzedaży posiada ponad 70 000 referencji, które gwarantują […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kandydat kupna, 7 lipca 2018, 12:53 1 0

Chce kupic tarcze Mikoda bo sa polskiej produkcji, nighdy jeszcze ich nie uzywalem. Po opiniach tu wpisanych nie wiem co myslec bez s[prawdzenia samemu. Choc sprobowac mozna kloszt na same pzrednie tarcze to koszt 250 zlotych, moze warto zaryzykowac?

Odpowiedz