Wielki Rajd Inter Cars na ostatniej prostej

16 kwietnia 2014, 13:21

Klienci Inter Cars SA wciąż mają szansę na zdobycie nagród w konkursie Wielki Rajd. Muszą się jednak spieszyć, ponieważ mają czas tylko do 15 maja 2014 r.

Wielki Rajd blisko finiszu

Fot. T. WilczkiewiczW konkursie Wielki Rajd uczestnicy mogą wygrać nagrody pieniężne o wartości od 50 000 zł do 2 000 zł. Tradycyjnie podstawową nagrodą dla najlepszych uczestników promocji będzie uczestnictwo w Gali Mistrzów Warsztatu. Tym razem odbędzie się ona w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym 500 klientów z największą liczbą punktów spędzi aż 3 dni. Na miejscu, oprócz wielkiej wieczornej uroczystości, będą na nich czekać inne atrakcje. Na Galę pojedzie po 200 klientów z kategorii warsztat rynku osobowego i sklep z warsztatem rynku osobowego oraz 100 klientów z kategorii rynek ciężarowy.

Dodatkowo klienci uczestniczący w Wielkim Rajdzie, będą mogli wziąć udział w loterii, w której do wygrania są bony zakupowe o wartości 100 000 zł lub jedna z nagród dodatkowych o wartości 50 000 zł i 10 000 zł. Losowanie odbędzie się 14 czerwca 2014 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Liczba losów jest zależna od kwoty wydanej podczas promocji, według przelicznika 1000 zł = 1 los.

  • nagroda główna: bony zakupowe IC o wartości 100 000 zł – 1 nagroda,
  • nagroda I stopnia: bony zakupowe IC o wartości 50 000 zł – 1 nagroda,
  • nagroda II stopnia: bony zakupowe IC o wartości 10 000 zł – 1 nagroda.

 

Więcej informacji o nagrodach

Sprawdź swoje miejsce

Klienci mogą na bieżąco sprawdzać swoją pozycję w rankingu promocji i podejmować odpowiednie do tej pozycji decyzje. Każdy z zarejestrowanych klientów może sprawdzać na bieżąco liczbę punktów zdobytych w konkursie wchodząc na stronę www.galamistrzow.pl, gdzie w menu górnym znajduje się zakładka ranking. Wystarczy w nią kliknąć i zalogować się, używając numeru klienta, numeru karty klienta oraz swojego hasła z IC Katalogu. Po zalogowaniu ukażą się informacje:

  • aktualne miejsce zajmowane przez klienta w rankingu;
  • łączna ilość zebranych punktów za zakupy poszczególnych produktów;
  • ilość punktów, brakujących do pozycji premiowanych zaproszeniem na Galę Mistrzów Warsztatu;
  • ilość punktów, brakujących do wygrania nagrody pieniężnej.

Podwójna punktacja w Odcinku Specjalnym

W przypadku zajmowania niezadawalającej pozycji w rankingu, dobrym wyjściem jest kupowanie produktów dostawców uczestniczących w III Odcinku Specjalnym, który trwa do końca kwietnia. Zakupy w ramach Oesów liczone są podwójnie.

Dostawcy biorący udział w III Oesie: Bosch, Castrol, ZF (Sachs, Lemfoerder), Delphi, TRW, Filtron, Federal Mogul (Ferodo, Beru, Beral, AE, Curty-Payen, Goetze, Glyco, Moog), Michelin (Michelin, Kleber, BF Goodrich i Kormoran), Ruville, KYB.

{uri:/gallery/102}

Zdjęcia w galerii: T. Wilczkiewicz

Dowiedz się więcej

Kolejne spotkanie z Hołowczycem już w najbliższy weekend
Kolejne spotkanie z Hołowczycem już w najbliższy weekend

Wyjątkowe atrakcje motoryzacyjne oraz towarzystwo osobowości polskich sportów motoryzacyjnych czekają na zwycięzców konkursu II Odcinek Specjalny w ramach Wielkiego Rajdu Inter Cars. Dwudziestu laureatów, którzy zdobyli najwięcej punktów w marcowym Oesie weźmie udział w spotkaniu motoryzacyjnym w najbliższy weekend, 25-27 kwietnia 2014 r. W tym czasie będą mogli zasiąść na fotelu pilota obok Krzysztofa Hołowczyca […]

Mokrzy, ale szczęśliwi – Relacja z II OS-u Wielkiego Rajdu Inter Cars SA
Mokrzy, ale szczęśliwi – Relacja z II OS-u Wielkiego Rajdu Inter Cars SA

Mimo że Autodrom Jastrząb przywitał laureatów drugiego OS-u Wielkiego Rajdu deszczem, uczestnicy imprezy nie narzekali na brak atrakcji. Jazda po torze za kierownicą sportowych samochodów, przejazdy z drifterami i Krzysztofem Hołowczycem oraz możliwość rozmowy z najlepszymi zawodnikami sprawiały, że dzień na torze minął bardzo szybko. OS rozpoczął się w piątek, 25 kwietnia. Po zameldowaniu w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!