Caffaro wprowadza rolki Elstermann

10 lutego 2014, 16:05

Firma Caffaro – polski producent rolek i napinaczy rozszerza swoją ofertę sprzedaży o nową markę. Elstermann to rolki produkowane wyłącznie z wykorzystaniem łożysk FAG.

Podstawowa produkcja firmy Caffaro opiera się na współpracy z japońskim koncernem Nachi Fujikoshi Corporation. Rolki z łożyskami Nachi (brand Caffaro) zdobyły duże grono zadowolonych klientów, ale istnieje grupa potencjalnych odbiorców dla których wzorcem jakości są niemieckie łożyska FAG. To właśnie dla nich firma Caffaro stworzyła rolki Elstermann, oferowane wyłącznie na łożyskach FAG. Obecnie jest to 200 referencji wybranych z oferty Caffaro, a lista rolek będzie stale rozszerzana.

Od połowy lutego produkty marki Elstermann będą dostępne m.in. w ofercie firmy Moto-Profil.

Dowiedz się więcej

Rolki prowadzące i napinające pasków wieloklinowych – nowe referencje BTA w ofercie Inter Cars S.A.
Rolki prowadzące i napinające pasków wieloklinowych – nowe referencje BTA w ofercie Inter Cars S.A.

Oferta Inter Cars SA powiększyła się o kolejnych 100 referencji. Tym razem rozszerzono gamę rolek marki BTA. Nowości BTA w Inter Cars SA Od czerwca 2013 roku lista dostępnych rolek marki BTA w sieci sprzedaży Inter Cars SA powiększyła się o kolejne 100 referencji. Wśród nowości znalazły się rolki do najnowszych samochodówi takich jak: Honda […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!