Lampa Penlight od Lena Lighting

29 stycznia 2014, 14:00

Lena Lighting wprowadziła do swojej oferty sezonowej lampę Penlight. Jest to poręczne urządzenie do oświetlenia trudno dostępnych miejsc.

Lampę można użytkować po umocowaniu w zwykłej kieszeni koszuli, dzięki czemu pozostawia się wolne ręce do pracy. Silny strumień światła zapewnia 6 SMD LED. Lampa posiada też drugą funkcję skupionego oświetlenia punktowego charakterystycznego dla latarek. Oprawa wykonana jest z solidnego materiału pokrytego powierzchnią gumową. Posiada użyteczny uchwyt oraz magnes umożliwiający umocowanie do metalowej powierzchni.

W podstawowym zestawie Penlight wyposażony jest w akumulatory 3 x AAA Ni-MH 600mAh oraz w przewód USB, dzięki któremu można je ładować ze standardowego gniazda USB. Czas ładowania to ok. 4 godziny, natomiast czas świecenia ok. 3 godziny.

Dowiedz się więcej

Nowy cennik Lena Lighting S.A.
Nowy cennik Lena Lighting S.A.

Producent inwestycyjnych opraw oświetleniowych, Lena Lighting S.A., zmieni swój cennik od 2013 r. Wprowadzane zmiany to uzupełnienie oferty i korekta asortymentu oraz cen. Nowy cennik będzie ważny od 2 stycznia 2013 r., ale na stronie internetowej producenta będzie można go zobaczyć już 13 grudnia 2012 r. Ewentualne pytania w sprawie wprowadzanych zmian należy kierować do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2014, 18:38 0 0

penlight taki jak w philips moze lepszy :) kiedy u dostawców?

Odpowiedz