Żarówka halogenowa roku 2023

18 lipca 2023, 9:45

Żarówki Philips RacingVision GT200 zdobyły prestiżowy tytuł „Żarówki Halogenowej Roku” przyznawany przez czasopismo Auto Express w ramach corocznej edycji konkursu Product Awards. W tegorocznym plebiscycie Auto Express żarówka Philips RacingVision GT200 miała najdłuższą wiązkę światła i uzyskała najwyższy wynik FOM (Figure of Merit), który łączy w sobie wszystkie kryteria pomiarowe. Po raz pierwszy w historii konkursu, Auto Express uwzględniał jako jedno z kryterium wyboru konsumenta także cenę.

Philips RacingVision GT200 pozostaje flagowym produktem z gamy żarówek halogenowych, zapewniając widoczność na poziomie żarówki rajdowej, z której kierowcy mogą jednak legalnie korzystać na drogach publicznych. W chwili debiutu była to pierwsza żarówka, która zapewniała do 200% jaśniejsze światło w porównaniu z minimalnym standardem prawnym. Wiązka światła Philips RacingVision GT200 może sięgać 80 metrów dalej niż długość minimalna. Zoptymalizowana konstrukcja żarnika zapewnia wyższą luminancję.

Szkło kwarcowe Diamond Precision zapewnia również większą moc świetlną w granicach określonych przepisami i gwarantuje ostrą linię odcięcia wiązki — aby nie oślepiać kierowców nadjeżdżających z przeciwka. Kwarcowe szkło Philips RacingVision GT200 ma wysoką odporność na szok termiczny, co podnosi żywotność żarówki, a zwiększona absorpcja promieniowania UV chroni układ optyczny reflektorów samochodu.

Philips RacingVision GT200 są dostępne w najpopularniejszych typach żarówek do reflektorów, H4 i H7.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!