Konkurs ATM Mikoda

11 grudnia 2013, 23:29

Czujniki do pomiaru bicia tarczy oraz ciepłe polary to, ufundowane przez firmę ATM Mikoda, nagrody w naszym najnowszym konkursie. Aby mieć szansę na ich zdobycie, wystarczy odpowiedzieć na trzy krótkie pytania i wykonać proste zadanie.

1. ATM Mikoda produkuje tarcze i bębny hamulcowe przeznaczone:

   a) tylko do samochodów osobowych
   b) do samochodów osobowych i dostawczych
   c) tylko do samochodów ciężarowych

2. Jakie oznaczenie nosi seria sportowych tarcz hamulcowych, produkowanych przez firmę ATM Mikoda?

a) HP
b) ST
c) GT

3. Gdzie znajduje się odlewnia, w której przeprowadzany jest proces produkcji odlewu na tarcze i bębny hamulcowe Mikoda?

a) w Blachowni k. Częstochowy
b) w Radawcu k. Lublina
c) w Dąbrowie Górniczej
d) w Kutnie

4. Na podstawie katalogu dostępnego na stronie: http://www.mikoda.pl/sklep/ dobierz klocki hamulcowe przednie do samochodu: Ford Mondeo III.

 

Nagrody to 5 zestawów: czujnik do pomiaru bicia tarczy + polar. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrodzone zostaną 5., 15., 25., 35. i 45. wiadomość email zawierajaca poprawne odpowiedzi. W treści wiadomości prosimy podać także imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny autora. Każdy z uczestników może wysłać tylko jedną wiadomość.

Konkurs trwa od 12 do 19 grudnia 2013 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu ATM Mikoda
Rozstrzygnięcie konkursu ATM Mikoda

Znamy już laureatów konkursu, w którym nagrody ufundowała firma ATM Mikoda. Prezentujemy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania. 1. ATM Mikoda produkuje tarcze i bębny hamulcowe przeznaczone: b) do samochodów osobowych i dostawczych 2. Jakie oznaczenie nosi seria sportowych tarcz hamulcowych, produkowanych przez firmę ATM Mikoda? c) GT 3. Gdzie znajduje się odlewnia, w której […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 grudnia 2013, 9:50 0 0

Gdzie można zobaczyć wyniki?

Odpowiedz