Polska strona internetowa Dunlop

9 marca 2005, 0:00

7 marca 2005 roku firma Dunlop uruchomiła swój polskojęzyczny serwis internetowy. Pod adresem https://www.dunlop.eu/pl_pl/consumer.html znaleźć można między innymi opisy najnowszych produktów, przewodnik po oponach, czy informacje o promocjach i punktach serwisowych na terenie całego kraju. Nowa witryna Dunlop jest utrzymana w żółto-czarnej kolorystyce nawiązującej do logotypu marki. Układ graficzny bazuje na międzynarodowym standardzie serwisów internetowych tego producenta opon.
Obok informacji o firmie, jej historii, rozwoju i najważniejszych osiągnięciach, polska witryna Dunlop zawiera obszerny dział poświęcony oponom. Opisy produktów podzielono na sekcje odpowiadające rodzajom pojazdów. Zawarto w nich informacje o parametrach opon, indeksach prędkości i rodzajach bieżnika. Opisy są zilustrowane zdjęciami konkretnych modeli opon.
Innym elementem serwisu, który może być użyteczny dla osób zainteresowanych oponami Dunlop, są informacje o testach opon prowadzonych przez czasopisma motoryzacyjne.
W treści witryny internetowej można znaleźć również odnośniki do stron z informacjami o promocjach i wiele innych informacji.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!