Nowa edycja AP EXPERT trwa – wyjątkowa, bo połączona z obchodami 30-lecia

12 kwietnia 2023, 23:59

10. edycja promocji AP EXPERT jest dla Auto Partner SA okazją do tego, by celebrować również jubileusz firmy, która na polskim rynku jest od 1993 roku. O wyjątkowości wydarzenia świadczy tegoroczna, podwojona pula nagród o łącznej wartości ponad 2 mln złotych, która czeka na uczestników promocji.

Długoterminowa promocja skierowana do klientów warsztatowych – AP EXPERT – ruszyła 1 marca. Tych, którzy znają ją z dotychczasowej formy, nowa odsłona promocji na pewno zaskoczy.

Zasady gry

10. edycja AP EXPERT z pewnością dostarczy wielu wrażeń uczestnikom, na których w ciągu najbliższych 5 miesięcy zadania specjalne i nagrody będą czekać na każdym kroku. Droga do Wielkiego Finału będzie obfitować w niespodzianki. Przede wszystkim uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie – już za samą rejestrację na platformie www.apexpert.pl klient otrzyma drobny upominek sygnowany logo AP EXPERT.

Podczas trwania promocji każdy uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony target zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, a następnie zaproszenie do Finału Teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wyjątkowe nagrody

W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 najlepszych osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału, gdzie powalczą o samochód – CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM oraz rabaty transakcyjne na wyposażenie warsztatowe wraz z dodatkowymi nagrodami o znacznej wartości.

Wszystkie zakupy zrobione przez klienta w trakcie promocji będą konwertowane na punkty, zgodnie z mnożnikami dla danych partnerów. Ponadto każdy będzie miał szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów zostanie stworzony ranking, z którego 30 najlepszych otrzyma atrakcyjne i wartościowe nagrody, w tym Volkswagen Taigo Style 1.5 TSI 150 KM za zajęcie 1. miejsca.

Wielki Finał

10. edycja akcji AP EXPERT nie może obyć się bez zmian również w Wielkim Finale. W tym roku po walce w Finale Teoretycznym przeprowadzonym online wyłonionych zostanie 30 kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do dalszej rozgrywki. W dniach 8-10 września, wraz z przedstawicielami partnerów akcji oraz Auto Partner SA, wybiorą się w dzikie tereny Beskidu Sądeckiego, by tam zmierzyć się ze specjalnymi zadaniami, które umożliwią wyłonienie najlepszej trójki. Jakie umiejętności tym razem będą potrzebne? Odłożymy na bok wiedzę techniczną, a skupimy się na precyzyjności, szybkości, dokładności, decyzyjności i umiejętności działania pod presją czasu! Brzmi jak dobra zabawa? Tak właśnie ma w tym roku być!

Przypominamy, że już za samą rejestrację na platformie można odebrać pierwszy upominek i stanąć do walki o cenne nagrody. Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie: www.apexpert.pl.

Warto dodać, że zwycięzcą 9. edycji AP EXPERT został Krzysztof Grudzień z firmy Tip-Top Piotr Ziółkowski, który we wrześniu 2022 roku podczas Wielkiego Finału w Zakopanem zdobył kluczyki do nagrody głównej – Škody Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental

Partnerzy Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi Technologies

Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt

Portal MotoFocus.pl został patronem medialnym wydarzenia.

Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!