Prezentacja ZF Aftermarket na targach Automechanika

6 października 2022, 15:07

“Together in Motion” to hasło, pod którym firma ZF Aftermarket przedstawiła swoją prezentację na targach Automechanika Frankfurt 2022. Producent odebrał nagrodę za Innowacyjność w kategorii pojazdów użytkowych oraz został wyróżniony za swój koncept warsztatowy.

Grupa ZF na tegoroczne targi przeniosła się do nowej hali. Tak zwane „Forum” dysponuje znacznie większą i przede wszystkim wyłączną powierzchnią, na której oprócz klasycznych pokazów produktów mogły odbywać się imprezy, szkolenia i prezentacje. Przestrzeń dała możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych podczas takich wydarzeń, jak na przykład „Śniadanie CEO”.

Na powierzchni 2500 metrów kwadratowych firma ZF Aftermarket zrealizowała swoją innowacyjną koncepcję prezentacji – nową formułę stoiska z ekspozycjami produktów i prezentacjami technicznymi, na którym odwiedzający mogli porozmawiać z ekspertami ZF. Tu też znajdowała się scena warsztatowa, na której przez cały czas trwania targów odbywały się praktyczne prezentacje.

Duża powierzchnia ze sceną i ogromnym ekranem LED stanowiła oprawę dla  wydarzeń zaplanowanych przez wystawcę. Były wśród nich: spotkanie klientów ZF Aftermarket (Customer Summit) i „Śniadanie CEO”. Odbyły się one pierwszego dnia targów i zostały zorganizowane we współpracy z Messe Frankfurt. Inauguracją targów były przemówienia, które wygłosili dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Mika Häkkinen i menedżer Formuły 1 Mark Gallagher.

Nagrody targów Automechanika dla ZF Aftermarket

Kolejnym kluczowym dla ZF Aftermarket elementem targów było zdobycie Nagrody Targów Automechanika za Innowacyjność w kategorii pojazdów użytkowych. Nagrodę przyznano nowej koncepcji systemowej marki Wabco – Turning Assistance System (TAS), czyli asystentowi skrętu montowanemu w pojazdach użytkowych. Ponadto wraz
z ZF [pro]Tech firma ZF Aftermarket zdobyła tytuł Najlepszej Marki Warsztatowej PROFI 2022 w kategorii konceptów warsztatowych.

– Chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania za interesujące i owocne rozmowy z naszymi globalnymi partnerami biznesowymi oraz za wspaniałe opinie, które otrzymaliśmy we Frankfurcie. Po raz kolejny uzyskaliśmy potwierdzenie, że techniczne i cyfrowe innowacje ZF Aftermarket wraz z naszymi koncepcjami usług stanowią najlepszą podstawę, na której chcemy dalej się rozwijać. – podsumowuje Philippe Colpron, dyrektor dywizji ZF Aftermarket i wiceprezes wykonawczy ZF Group.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!