SOLUTIONS DRIVEN BY YOU – febi wprowadza nowe hasło marki

6 października 2022, 8:00

Wraz z nowościami na niezależnym rynku wtórnym należąca do bilstein group marka febi wprowadza tej jesieni nowe hasło: „SOLUTIONS DRIVEN BY YOU”. To najlepsze określenie znaczenia marki i jednocześnie hasło podkreślające zmierzanie w nowym kierunku.

„SOLUTIONS DRIVEN BY YOU” to deklaracja intencji, a intencje są proste – klienci nadal będą w centrum wszystkich działań febi. Niezależnie od tego, czy zajmują się dystrybucją, montażem, czy doświadczają naszych rozwiązań na drodze, klienci są w centrum wszystkiego, co robi febi.

Nowe hasło dodatkowo wzmocni wprowadzone pięć lat temu zmienione pozycjonowanie marki. „Twoja Marka Nr 1 na niezależnym rynku wtórnym – w przeszłości, obecnie i w przyszłości” to zwieńczenie intensywnej koncentracji marki febi na klientach oraz jej doświadczenia i kompetencji na niezależnym rynku wtórnym.

Ponadto febi wprowadzi nowy standardowy projekt opakowania. Oprócz znanego wzoru koniczyny – który jest obecny na rynku od dziesięcioleci – nowy styl zostanie unowocześniony przez biały obszar ze znakiem trzyletniej gwarancji producenta oraz nowym hasłem marki.

Nowa kampania marki febi skierowana jest do różnych grup docelowych na niezależnym rynku wtórnym, przy uwzględnieniu ich indywidualnych, różnych zainteresowań i potrzeb. Decydując się na podejście „emocjonalne”, powstał film opowiadający historię rodziny doświadczającej problemu, na który febi dostarcza rozwiązanie.

Obok filmu przygotowaliśmy „Historie sukcesu” febi. Po przeprowadzeniu wywiadów z dziesiątkami dystrybutorów, detalistów, warsztatów, klientów końcowych i pracowników, pozytywne i interesujące komentarze naszych użytkowników stanowią kolejny punkt kampanii marketingowej.

Wprowadzenie nowego hasła dla febi  po ponad 10 latach wymagało stworzenia rozbudowanego pakietu materiałów medialnych online i offline. Materiały te podkreślają stałe dążenie febi i zaangażowanie w oferowanie na niezależnym rynku wtórnym rozwiązań zorientowanych na klienta.

Nowe treści można poznać na stronach:
www.febi.com/pl/marka/solutions-driven-by-you/
www.febi.com/pl/marka/referencje/

Dzięki ofercie ponad 47.000 części zamiennych do wszystkich popularnych samochodów osobowych i użytkowych febi jest Twoją Marką Numer 1 na niezależnym rynku wtórnym. Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej o febi na portalach Facebook, YouTube oraz na stronie febi.com.

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany bilsteingroup

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!