Philips na targach Automechanika 2022

19 sierpnia 2022, 8:35

W dniach od 13-17 września Frankfurt stanie się stolicą światowego aftermarketu. Na liście największych motoryzacyjnych wystawców tradycyjnie już obecny jest Philips. Holenderski firma zaprasza Klientów i Partnerów Biznesowych na to wyjątkowe wydarzenie.

O ile ubiegłoroczna, pandemiczna edycja była więcej niż skromna, o tyle ta zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Organizator nie rezygnuje wprawdzie z oryginalnej, hybrydowej formuły (w targach będzie można uczestniczyć także na platformie cyfrowej), ale wiadomo już, że ani wystawców ani odwiedzających nie zabraknie, ponieważ nic nie zastępuje tradycyjnych kontaktów międzyludzkich. Co więcej – zapowiada się rekordowa frekwencja.

Philips zawsze traktuje Targi we Frankfurcie wyjątkowo. Dowodem na to są nie tylko duża ekspozycja i pełny przegląd najważniejszych produktów, ale także premiery produktowe i handlowe. Nie jest tajemnicą, że w tym roku szczególne miejsce zajmować będą najnowsze rozwiązania z branży LED. Tym żyje obecnie cała oświetleniowa Europa, a Philips ma na tym polu wiele do zaoferowania. Pogoń za najnowszymi technologiami nie oznacza oczywiście lekceważenia tego, co popularne i sprawdzone. Tam także Philips wprowadza pewne innowacje w trosce o bezpieczeństwo na drogach. Targi będą doskonałą okazją do wymiany poglądów, uwag i spostrzeżeń. Sprawia to zawsze olbrzymią satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju.

Prezentacja firmy Philips będzie miała miejsce w hali 4.1 stanowisko D69

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!