Coraz bliżej Wielki Finał AP EXPERT 2022

11 lipca 2022, 10:11

9. edycja promocji AP EXPERT już przekroczyła półmetek. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę w testach, a także wypatrują, co będzie na nich czekać w Wielkim Finale.

W tym roku w Wielkim Finale przygotowano 150 miejsc dla najlepszych uczestników. Jak w minionych latach liczą się nie tylko zakupy na wybranym asortymencie oraz punkty zebrane w akcjach specjalnych, ale i wiedza, bez której żaden uczestnik nie będzie mógł przystąpić do Wielkiego Finału.

Pierwszym punktem Finału, który rozpocznie się 9 września w resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem, będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka awansująca do części praktycznej finału.

10 września organizator zaprosi wszystkich na dzień pełen atrakcji. Odbędą się targi, na których będzie można zapoznać się z pełną ofertą partnerów Auto Partner SA. Następnie, na terenie resortu Nosalowy Dwór odbędzie się ostatni etap zmagań o nagrodę główną oraz tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – Duży oraz Mały Finał Praktyczny. Zadania finałowe już czekają na wrześniową odsłonę.

Po tym wysiłku ruszy zabawa – podzieleni na zespoły goście przeobrażą się w konstruktorów pojazdów wyścigowych, następnie rozwiążą kryminale zagadki Zakopanego, by na koniec zmierzyć się w wyścigach.

Po intensywnym dniu organizator zaprosi uczestników na bankiet, podczas którego poznamy zdobywcę tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz laureatów pozostałych miejsc. W blasku fleszy rozdane zostaną nagrody oraz złożone gratulacje. Kolacja będzie natomiast przyczynkiem do zabawy w towarzystwie Piotra Bałtroczyka, zespołu Gruba Ferajna i tańców do rana.

Tegoroczna pula nagród wynosi 850 tysięcy złotych. Na najlepszego mechanika czeka prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM wraz z pakietem ubezpieczenia. Jakie nagrody przygotowano dla pozostałych dziewięciu finalistów?

Duży Finał:

2. motocykl Honda CB125R oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
3. elektryczny skuter Barton E-MAX One Li-ion oraz rabat transakcyjny AP o wartości 30 000 zł brutto,
4. rower elektryczny EcoBike X-City Coffee 19″ oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto,
5. hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC910.2 oraz rabat transakcyjny AP o wartości 27 500 zł brutto.

Mały Finał:

  1. rabat transakcyjny AP o wartości 25 000 zł brutto,
  2. rabat transakcyjny AP o wartości 20 000 zł brutto,
  3. rabat transakcyjny AP o wartości 15 000 zł brutto,
  4. rabat transakcyjny AP o wartości 10 000 zł brutto,
  5. rabat transakcyjny AP o wartości 5 000 zł brutto.

Regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.
Patronat medialny: MotoFocus.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!