Gordon – Pracownik Działu Ciężarowego – Sprzedawca, Przedstawiciel Handlowy

19 grudnia 2017, 13:10 Oferta może być już nieaktualna

Hurtownia Motoryzacyjna „Gordon” Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika Działu Ciężarowego – Sprzedawca, Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Zamość k. Bydgoszczy

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż części do aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych,
  • Obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy,
  • Wyszukiwanie Towarów oraz zamienników,
  • Kontakt z klientem,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów,
  • Dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję asortymentu.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • Orientacja w zagadnieniach związanych z obrotem częściami samochodowymi,
  • Znajomość budowy samochodów,
  • Sprawne posługiwanie się komputerem,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Ambicja i chęć ciągłego rozwoju,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Samodzielną i rozwojową pracę w gronie ambitnych młodych ludzi,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w dynamicznej Firmie, i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres j.mojsiewicz@gordon.com.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”