CER Motor – Przedstawiciel Handlowy/Dostawca Części

5 lutego 2018, 13:54 Oferta może być już nieaktualna

CER MOTOR to jeden z czołowych importerów z branży motoryzacyjnej z ponad 35 letnią tradycją i doświadczeniem. Firma zapewnia najszerszą ofertę części silnikowych do: samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz wózków widłowych.

Oddział w Częstochowie poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Dostawca Części

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży na określonym terenie,
  • aktywna sprzedaż towarów z oferty handlowej firmy,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej na określonym terenie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • profesjonalne podejście do partnerów, doskonała organizacja pracy własnej, nastawienie
  • na realizację celów
  • nawiązywanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • motywujący system premiowy,
  • podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: czestochowa@cermotor.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.