Targi Auto Show 2007

9 stycznia 2007, 0:00

Centrum Targowe Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy zaprasza do udziału w V Targach Motoryzacji pod nazwą „AUTO-SHOW 2007”, które odbędą się w dniach 23 – 25. 03. 2007r. w Bydgoszczy.

Targi te odbędą się w hali widowiskowo-sportowej „Łuczniczka”. Dla potrzeb wystawienniczych oddano blisko 3 000m2 powierzchni wewnątrz hali, 1000 m2 powierzchni kuluarowej dla stoisk zabudowanych i 3 000m2 na zewnątrz, salę konferencyjną dla 150 osób, wyposażoną w urządzenia multimedialne. Przy hali znajduje się monitorowany parking dla ok. 800 samochodów.
Targi organizowane co roku w Bydgoszczy, pod patronatem honorowym władz regionalnych, wojewódzkich i samorządowych, są przeglądem marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także części i akcesoriów motoryzacyjnych, ogumienia, wyposażenia warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, narzędzi i urządzeń diagnostycznych. Swoją prezentację mają też pojazdy zabytkowe. Równocześnie produkty, technologie i samochody, prezentowane na wystawie, będą wyróżnione w ramach konkursu o nagrodę główną targów.
W ramach imprez towarzyszących targom Automobilklub Bydgoski zorganizuje m.in. rajd samochodowy, szkołę doskonalenia techniki jazdy – wybrane elementy, pokazy instruktażowe wyrabiające nawyk wychodzenia z poślizgu, a Grupa Ratownictwa Medycznego przeprowadzi pokazy udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych. Ponadto odbywać się będą jazdy próbne samochodami testowymi wystawców pod nadzorem instruktorów.

 

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!