TTM Truck podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej

16 stycznia 2014, 12:28

Podczas zbliżających się wielkimi krokami Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM będzie można zobaczyć najnowszą ofertę sprzętu do napraw, diagnostyki, narzędzi, akcesoriów, wyposażenia warsztatów i stacji diagnostycznych, czy też części zamiennych. Nowością tegorocznej edycji salon tematyczny poświęcony sektorowi pojazdów wielkogabarytowych – TTM Truck.

TTM Truck – Targi dużych gabarytów

Już od 27 do 30 marca 2014 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM. Wystawa, która zlokalizowana będzie aż w 5 pawilonach MTP po raz kolejny odbędzie się przy ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej. Stowarzyszenie, zrzeszające czołowe firmy działające w sektorze motoryzacyjnym, weźmie czynny udział w merytorycznym przygotowaniu programu targowego.

W 2014 r., po raz pierwszy na targach TTM pojawi się specjalnie oznaczona ekspozycja, przedstawiająca najnowsze propozycje produktowe i usługowe z zakresu m.in. urządzeń do diagnostyki, serwisu i naprawy samochodów ciężarowych. Odbędzie się również konferencja w formie panelu dyskusyjnego organizowana przez Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce pod tytułem „Tnij koszty w transporcie”.

– „W trakcie konferencji chcemy poruszyć niezwykle ważny dla branży temat, jakim jest dbałość o koszty prowadzenia działalności gospodarczej i efektywne zarządzanie tymi kosztami. Panel dyskusyjny m.in. z autorytetami w zakresie ekonomiki transportu będzie doskonałą okazją do rozmowy na najważniejsze aspekty w tym temacie." – powiedział Euzebiusz Jasiński, Dyrektor Centralnego Ośrodka Szkoleń przy ZMPD.

Jak zapowiada organizator, konferencja obejmie takie tematy jak nawigacja, telematyka, rozliczanie czasu pracy, ekodriving z naciskiem szkolenia kierowców, ogumienie oraz koszty jego regeneracji.

– „Prowadzimy rozmowy o poszerzenie konferencji o tematykę doszkalania kierowców w firmach transportowych z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Pomoc deklaruje nam w tym temacie znany producent pojazdów ciężarowych firma DAF Polska. Udział w konferencji dla przedstawicieli firm transportowych po wcześniejszej rejestracji będzie nieodpłatny. " – dodaje Euzebiusz Jasiński.

Dodatkową atrakcją dla osób odwiedzających tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej będą odbywające się w tym samym czasie największe motoryzacyjne targi w Polsce – Motor SHOW.

 

Nasz portal jest patronem medialnym Targów Techniki Motoryzacyjnej 2014.

Dowiedz się więcej

,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej
,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 mają być najważniejszym branżowym wydarzeniem przyszłego roku. O szczegóły imprezy zapytaliśmy Marcina Gruszczyńskiego – Dyrektora TTM. W czym najbliższa edycja TTM będzie lepsza od poprzednich oraz od podobnych imprez organizowanych przez niezależnych dystrybutorów części? Przygotowując targi zawsze staramy się, aby były one jak najlepsze. Nie robimy targów dla siebie, pomysły staramy […]

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 – zapowiedź
Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 – zapowiedź

Wiosną przyszłego roku czeka nas wielkie wydarzenie branżowe. Targi Techniki Motoryzacyjnej to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych. Zostaliśmy wyłącznym internetowym patronem medialnym tego wydarzenia. TTM 2014 Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze spotkanie branży motoryzacyjnej w Polsce i tej części Europy. Już w marcu, w samym sercu Poznania, zobaczyć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!