Jak sprawdzić auto przed zakupem? @SPEEDSERWIS w MotoFocus TV

22 listopada 2023, 11:55

W nowym odcinku naszego programu, gościem Witolda Hańczki jest Grzegorz Kowalik, właściciel warsztatu i twórca kanału Youtube @SPEEDSERWIS. Panowie poruszyli temat popularnej usługi warsztatów, jaką jest przedzakupowe sprawdzenie pojazdu. W rozmowie padło także kilka pytań na temat internetowej i zawodowej działalności naszego Gościa.

Patronem odcinka jest HELLA – producent części zamiennych i urządzeń diagnostycznych, oferujący program Dożywotniej Gwarancji

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Zapraszamy także na kanał YT naszego gościa. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Todd, 22 listopada 2023, 17:07 0 0

Fajny Gość. Dobrze gada!

Odpowiedz