Nowy środek smarny do silników motocyklowych w ofercie Castrol

14 lutego 2023, 17:03

Marka Castrol wprowadziła na rynek nowy środek smarny do motocykli, Act>evo, który oferuje stałą ochronę silnika. Nowy produkt zawiera molekuły ActibondTM, które przylegają do wewnętrznych komponentów silnika, zapewniając stałą ochronę w trzech fazach jazdy: podczas rozruchu, w trakcie pracy silnika i nawet po jego wyłączeniu.

Formulacja zapewnia o 50% lepszą ochronę przed zużyciem silnika motocykla podczas rozruchu, zapobiega nagromadzeniu się osadów, aby zapewnić maksymalną możliwą czystość silnika w trakcie pracy i oferuje doskonałą ochronę przed korozją, gdy silnik jest wyłączony.

– Act>evo to nowy dodatek do istniejącego portfolio środków smarnych do silników motocykli. Produkt ten powstał w oparciu o wewnętrzne i branżowe testy, dzięki czemu spełnia rygorystyczne kryteria wydajności i zapewnia ponadprzeciętną ochronę silnika. – powiedział Samit Mehrotra, Global Brand Director MCO w Castrol.

Castrol Act>evo 4T 10W-40 jest dostępny w opakowaniach o pojemności 4 litrów i 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL (lub o niższej klasyfikacji) lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Castrol Act>evo 4T 20W-50 jest również dostępny w opakowaniach o pojemności 60 litrów. Produkt przeznaczony jest do wszystkich czterosuwowych silników motocyklowych, w przypadku których zalecany jest olej API SL lub olej zgodny ze specyfikacją JASO MA2.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!