Warsztaty premiowane w Loterii Paragonowej

, 13 kwietnia 2016, 11:04

Od kwietnia aż do końca czerwca 2016 roku, w Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów działalnością szczególnie premiowaną jest konserwacja i naprawa samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych.

Daj paragon, wygraj tablet

Loteria koordynowana przez Ministerstwo Finansów ma zachęcać konsumentów do odbierania paragonów fiskalnych, a także wspierać uczciwą konkurencję na rynku. W akcji przewidziano premiowanie dowodów sprzedaży pochodzących z wybranych branż. W gronie tych typów działalności znalazła się konserwacja i naprawa samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych.

Narodowa Loteria Paragonowa wystartowała 1 października 2015 roku, przez rok, 2 razy w miesiącu (począwszy od listopada) wyłaniane są zwycięskie dowody sprzedaży. W ramach akcji MF są również przeprowadzane dodatkowe losowania, uwzględniające jedynie paragony pochodzące z premiowanej branży. Typ działalności zmienia się co 3 miesiące. Obecnie jest to naprawa i sprzedaż części – oznacza to, że już wkrótce klienci warsztatów/sklepów staną przed szansą zdobycia nagrody specjalnej – samochodu osobowego Opel Insignia. Losowanie odbędzie się 18 lipca i wezmą w nim udział wszystkie zarejestrowane na stronie Loterii paragony z premiowanej branży.

Na Narodowej Loterii Paragonowej mogą zyskać również właściciele warsztatów samochodowych oraz punktów wulkanizacji. Resort finansów postanowił, że w zabawie nagradzani będą zarówno uczestniczący w niej konsumenci, jak i przedsiębiorcy, którzy prawidłowo rejestrują obrót z prowadzonej sprzedaży. Właściciel firmy, odpowiedzialnej za wydanie wylosowanego paragonu fiskalnego, otrzyma nowoczesny tablet.

Loteria cieszy się dużym zainteresowaniem mimo kontrowersji związanych z wynikiem jednego z losowań. Od początku roku do kwietnia Polacy zarejestrowali już ponad 50 milionów paragonów.

{uri:/ankietka/58}

Dowiedz się więcej

Warsztaty wśród premiowanych branż w loterii paragonowej
Warsztaty wśród premiowanych branż w loterii paragonowej

Loteria koordynowana przez Ministerstwo Finansów ma nie tylko zachęcać konsumentów do odbierania paragonów fiskalnych, ale także wspierać uczciwą konkurencję na rynku. Co więcej, w akcji przewidziano premiowanie dowodów sprzedaży pochodzących z wybranych branż. W gronie tych typów działalności znalazła się konserwacja i naprawa samochodów osobowych oraz sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Narodowa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 kwietnia 2016, 11:38 0 0

Nie, ponieważ klient Nowak przychodzi do warsztatu i pyta :
-ile za wymianę sprzęgła ??
-500zł
Po robocie:
-Poproszę paragon
-to z Vatem będzie 615zł
To Nowak nie chce paragonu .

Odpowiedz

Anonim, 13 kwietnia 2016, 15:00 0 0

niech za budowlańców wezmą tam jest szara strefa

Odpowiedz

Anonim, 14 kwietnia 2016, 8:05 0 0

wierutna bzdura nich same państwo wypłaci kasę ludziom za drogi i inne inwestycje zmniejszy wynagrodzenia ludziom w spółkach izarządach a wtedy lyczyć na społeczeństwo

Odpowiedz