Wycieraczki hybrydowe Protechnic

13 listopada 2013, 14:27

Oferta wycieraczek Protechnic została poszerzona o nowy typ – wycieraczki hybrydowe. Jest to połączenie skuteczności tradycyjnych wycieraczek szkieletowych z elegancją i aerodynamiką wycieraczek płaskich. Ich kształt oraz rdzeń umieszczony w obudowie wycieraczki mają zapewnić pełne przyleganie do powierzchni szyby i zmniejszony opór powietrza.

Wycieraczki hybrydowe Protechnic zostały wykonane z naturalnej gumy, co ma wpływać na ich długą żywotność i skuteczność działania oraz wyjątkowo cichą pracę. Są wyposażone w sprężynę ze stali nierdzewnej, która sprawia, że wycieraczki pracują znacznie płynniej.

Produkt można dopasować do wszystkich modeli samochodów, dzięki sześciu adaptorom. Komplet adaptorów dołączonych do wycieraczek zawiera adaptor uniwersalny, który pasuje do 96% modeli samochodów na świecie oraz dodatkowych pięć specjalnych adaptorów do pozostałych 4% modeli samochodów ze specyficznymi ramionami wycieraczek, takich, jak Audi, Mercedes-Benz, VW, Renault. Adaptory wykonano z wysokiej wytrzymałości nylonu. Cechuje je wyjątkowy prosty montaż na ramieniu każdej wycieraczki oraz elegancki i nowoczesny wygląd.

Wraz z wprowadzeniem na rynek wycieraczek hybrydowych, wszystkie typy wycieraczek Protechnic (hybrydowe, płaskie, standardowe oraz ze spoilerem) będą stopniowo oferowane w nowych pudełkach.

Dostępne długości wycieraczek:

CALE

16”

18”

19”

20”

21”

22”

24”

26”

28”

MM

400

450

475

500

525

550

600

650

700

 

Dowiedz się więcej

Akumulatory Protechnic
Akumulatory Protechnic

Oferta Protechnic została poszerzona o nowa linię produktów – akumulatory. Mają one być ekonomicznym rozwiązaniem dla większości pojazdów. Charakteryzuje je dobra relacja jakości do ceny oraz 2 lata gwarancji. Producent wymienia kilka korzyści wykorzystania akumulatorów Protechnic: Doskonałe parametry rozruchowe Wyższy poziom bezpieczeństwa, skuteczne odprowadzanie nadmiaru gazów Technologia Ca/Ca – dłuższy okres przechowywania bez konieczności doładowywania […]

Tarcze hamulcowe z łożyskiem w ProTechnic
Tarcze hamulcowe z łożyskiem w ProTechnic

Firma Q4Y S.A. rozszerzyła ofertę tarcz hamulcowych ProTechnic o tarcze z łożyskiem. Tarcze te występują z pierścieniem ABS oraz pierścieniem zabezpieczającym. Tarcze z łożyskiem do aut francuskich 21 nowych referencji wprowadzono specjalnie z myślą o samochodach francuskich marek. Przyczyną zakłóceń pracy hamulców, do których należą nadmierne drgania i piski, są z reguły nierównomierność powierzchni tarcz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!