Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników z Dynacoat – marką AkzoNobel

14 lutego 2020, 10:12

Partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników ponownie jest firma AkzoNobel, tym razem reprezentowana przez markę Dynacoat.

AkzoNobel z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach. W Polsce AkzoNobel jest obecne od ponad 20 lat, oferując na rynku m.in lakiery i powłoki stosowane w przemyśle transportowym oraz szeroką sieć dystrybucji. Marki Dynacoat i Wanda cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Firma AkzoNobel była patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników już w roku 2019. Dla ich uczestników przygotowała kilka konkurencji, a wśród nich m.in. przygotowanie elementu do polerowania i polerowanie pod pomiar spectrofotometrem, przygotowanie koloru na wadze według danych z pomiaru spectrofotometrem, czy mierzenie szpachli na wadze po dodaniu utwardzacza. Tym razem AkzoNobel pojawi się na Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodych Lakierników ze swoją marką Dynacoat.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników 2020 to już piąta edycja konkursu. Wydarzenie gromadzi ekspertów branży lakierniczej i liczne grono uczniów szkół o kierunkach lakiernik samochodowy. Do konkursu zgłaszają się szkoły z całej Polski, a ze względu na duże zainteresowanie liczba konkurencji jest stale rozbudowywana. Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników to także okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji o tym, jak zachęcić młodzież do wyboru zawodu lakiernika samochodowego.

W tym roku finał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników odbędzie się w dniach 26-29 marca podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!