Zmiana nazwy DuPont Refinish

16 października 2013, 12:24

Firma Axalta Coating Systems ogłosiła, że dotychczasową nazwę marki DuPont Refinish zastąpi Cromax. Nowe oznakowanie produktów Cromax zacznie pojawiać się w roku 2014.

– „Cromax już jest renomowaną i dobrze znaną nazwą produktów na naszych kluczowych rynkach. Teraz rozszerzamy nazwę Cromax w celu ujęcia szeregu produktów, dzięki którym wspieramy naszych klientów od chwili przyjęcia zlecenia do chwili oddania naprawionego pojazdu.” – powiedział Charles Shaver, prezes i dyrektor zarządzający firmy Axalta Coating Systems.

Cromax obejmuje wszystkie linie produktów, które obecnie stanowią część oferty DuPont Refinish, jak na przykład Cromax Pro, Cromax Basecoat, Chroma Premier, ChromaBase i Centari. Poszczególne linie produktowe pozostaną niezmienione – będą charakteryzowały się tą samą jakością, składem i technologią.

Całkowite wprowadzenie nowej tożsamości Cromax jest procesem czasochłonnym. Nowe oznakowanie produktów Cromax zacznie pojawiać się w roku 2014. W międzyczasie wszystkie produkty, dokumentacja kolorystyczna i inne narzędzia z nazwą DuPont Refinish mogą być nadal użytkowane przez importerów, dystrybutorów czy właścicieli warsztatów lakierniczych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cromax.com.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!