Pistolety i grzechotki pneumatyczne Draper – biuletyn

25 października 2012, 12:32

J.R. Motor Services wydał nowy biuletyn, przedstawiający ofertę pistoletów oraz grzechotek pneumatycznych marki Draper.

Pistolety i grzechotki pneumatyczne Draper w ofercie J.R. Motor Services

Pistolet DraperFirma Draper posiada w swojej ofercie zarówno klasyczne klucze pneumatyczne jak i narzędzia profesjonalne kompozytowe z serii Expert Quality, dedykowane dla mechaników. Do zalet produktów należą: kompozytowa obudowa o obniżonej wadze, zmniejszony poziom hałasu i zmniejszony poziom wibracji. W ofercie firmy występują grzechotki w rozmiarach od ¼” do ½” o sile od 41Nm do 102Nm, pistolety od ¼” do 1” o sile od 102Nm do 2441Nm. Firma Draper posiada szeroki wachlarz typów i parametrów w zależności od zastosowania czy potrzeb użytkownika.

Kompozytowe narzędzia Draper z serii Expert Quality charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem mocy do masy. Narzędzia wyposażone są w obrotowy o 360º wlot powietrza zapobiegający splątaniu się przewodu ze sprężonym powietrzem. Dzięki obniżeniu poziomu hałasu nie muszą być stosowane nauszniki czy zatyczki. Z kolei obniżenie poziomu wibracji sprawiło że urządzenie minimalizuje ryzyko negatywnego wpływu drgań na organizm człowieka w trakcie wykonywanej pracy.

Biuletyn z narzędziami Draper można obejrzeć po kliknięciu w link

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Klucze Sata z podwójnym systemem grzechotki
Klucze Sata z podwójnym systemem grzechotki

Firma S-A-M Sp. z o.o. wprowadza nową pozycję wśród kluczy płasko–oczkowych marki Sata Tools – klucze z podwójnym systemem grzechotki Gearwrench. Proponowana nowość marki Sata Tools chwilowo jest oferowana jedynie w zestawie, lecz docelowo klucze będą dostępne również pojedynczo. Zestaw 09075 NEW obejmuje  podstawowe rozmiary metryczne: 10 mm, 13mm i 17mm. Klucze płasko – oczkowe […]

Wyprzedaż narzędzi firmy Elora w J.R. Motor Services
Wyprzedaż narzędzi firmy Elora w J.R. Motor Services

J.R. Motor Services przygotował ofertę wyprzedaży narzędzi marki Elora. Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów. Wyprzedaż narzędzi Elora Ofertą wyprzedaży zostały objęte m.in. klucze, nasadki, wybijaki, wycinaki i przeguby.  Wszystkie produkty oraz szczegóły promocji można zobaczyć po kliknięciu w link.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!