Club Assist udziałowcem Startera

9 lipca 2012, 15:37

Australijski Club Assist, oferujący usługi assistance dla automobilklubów, objął w czerwcu część udziałów Startera, ogólnopolskiej firmy assistance drogowego z siedzibą w Poznaniu. Club Assist, który w Europie działa pod nazwą Club Logistics Services, to po niemieckim ADAC drugi w kolejności największy udziałowiec Startera

„Zaangażowanie Club Assist w polski rynek assistance drogowego to kolejny bardzo ważny krok, zarówno w rozwoju firmy Starter, jak i na drodze do zapewnienia polskim kierowcom assistance na światowym poziomie. W ciągu ostatnich dwóch lat stworzyliśmy najnowocześniejszą flotę samochodów serwisowych w Polsce, którą planujemy powiększyć w tym roku. Już teraz, w zakresie napraw na drodze, świadczymy usługi na takim samym poziomie, jak ADAC w Niemczech. Dzięki wsparciu Club Assist będziemy mogli poszerzyć ich zakres o nowatorskie rozwiązania i jeszcze lepiej pomagać polskim kierowcom” – powiedział Marek Zefirian, Prezes Zarządu Starter. 

Club Assist istnieje od 1991 roku. Świadczy swoje usługi dla ponad 70 automobilklubów na całym świecie. Firma wdraża nowe rozwiązania m.in. dla samochodów z silnikiem elektrycznym. W ubiegłym roku Club Assist zaprezentował australijskim kierowcom przenośną, kompaktową litową ładowarkę do samochodów elektrycznych. Dzięki niej mechanik może w ciągu 10 minut podładować auto na drodze tak, aby kierowca mógł dojechać do najbliższego punktu ładowania.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!