Konkurs! Świętujemy z okazji 50 tysięcy czytelników newslettera

12 marca 2012, 9:09

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że grono naszych czytelników, którzy zarejestrowali się w portalach Grupy MotoFocus i odbierają nasze cotygodniowe mailingi liczy już ponad 50 tysięcy osób! Bardzo cieszymy się, że nasze informacje docierają do tak szerokiego grona odbiorców, dlatego z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Państwa specjalny konkurs z nagrodami.

Newsletter MotoFocus.pl dociera obecnie do ponad 20 000 czytelników. Mailing TruckFocus.pl ma ponad 14 000 subskrybentów, natomiast newslettery serwisów MotoFocus.eu (Ukraina, Czechy-Słowacja, Litwa) otrzymuje już blisko 16 000 odbiorców.

Oznacza to, że tygodniowo nasze informacje wysyłane są bezpośrednio na skrzynki
ponad 50 000 osób z branży motoryzacyjnej! 

Szybko rośnie także liczba osób, które śledzą nasze działania na portalach społecznościowych. Już ponad 7000 osób zarejestrowało się na Forum-mechanika.pl, a łącznie ponad 1300 osób śledzi nasze profile na Facebooku. Warto dodać, że filmy umieszczone na naszym kanale na Youtube łącznie zostały już obejrzane ponad pół miliona razy!

Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Przygotowaliśmy nagrody w trzech kategoriach, do wyboru:

  1. Wyślij do nas najstarszy mailing MotoFocus.pl lub TruckFocus.pl jaki zachował się na Twoim komputerze. Wygrywa osoba, która wyśle do nas najstarszy newsletter.Nagroda: Kombinezon warsztatowy + zestaw gadżetów.
  2. Odpowiedz na pytanie – kiedy został wysłany pierwszy newsletter TruckFocus.pl? Aby nieco ułatwić zadanie, podpowiadamy, że pod tym adresem znajduje się archiwum mailingów 🙂 Wśród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę.Nagroda: Plecak + zestaw gadżetów.
  3. Nagrodzimy także kolejną osobę, która jako pierwsza odpowie na pytanie: Ile procent taniej swoim stałym klientom „w detalu ale w hurcie” części sprzedawał jeden ze sprzedawców z którym kilka lat temu przeprowadziliśmy wywiad podczas nagrywania wideo-sondażu na giełdzie w Słomczynie? (Link do filmiku: Unikalne badania Giełdy Motoryzacyjnej)Nagroda: Narzędzie wielofunkcyjne, multitool.

Wszystkie odpowiedzi prosimy przesyłać na redakcja@motofocus.pl.
Rozwiązanie konkursu nastąpi 22 marca.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!