Przetestuj sygnały dźwiękowe i fanfary w smartfonie

13 września 2011, 11:01

Nowa aplikacja Helli, przeznaczona dla telefonów z systemami operacyjnymi Android lub Apple iOS, pozwala na testowanie i porównywanie dźwięków i fanfar w realistycznym otoczeniu, a także zapoznanie się z ich szczegółami technicznymi i cechami tych produktów.

Podziału w menu dokonano według rodzaju zastosowania: w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych, pojazdach rolniczych, pojazdach budowlanych lub dwuśladach). Dzięki temu łatwo można odnaleźć poszukiwany produkt.

Tony wysokie i basy mogą być włączane zarówno oddzielnie, jak i razem dla kilku produktów. Jako tło można wybrać hałas uliczny, by uzyskać bardziej realistyczne wrażenie.

Aplikacja jest obecnie dostępna w 10 językach, niestety – jeszcze nie po polsku.

Aby pobrać aplikację, wystarczy zeskanować kod QR z informacji o produkcie lub ulotki, albo ściągnąć ze strony www.hella.com.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Ponad 40 000 wadliwych Opli
Ponad 40 000 wadliwych Opli

Serwisy Opla będą miały dużo pracy. Ponad 40 000 pojazdów tej marki odwiedzi ASO w celu sprawdzenia i ewentualnej naprawy jednej z wymienionych usterek: – wadliwe działanie klaksonu, usterka występująca w 39 950 samochodach Astra H i Zafira B, wyprodukowanych w Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce (numery VIN), – pogorszone osiągi i hałasujący silnik, w najgorszym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 września 2011, 14:30 0 0

Aplikacja jest dostępna tu: www.hella.com/apps/horns

Odpowiedz