Przetestuj sygnały dźwiękowe i fanfary w smartfonie

, 13 września 2011, 11:01

Nowa aplikacja Helli, przeznaczona dla telefonów z systemami operacyjnymi Android lub Apple iOS, pozwala na testowanie i porównywanie dźwięków i fanfar w realistycznym otoczeniu, a także zapoznanie się z ich szczegółami technicznymi i cechami tych produktów.

Podziału w menu dokonano według rodzaju zastosowania: w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych, pojazdach rolniczych, pojazdach budowlanych lub dwuśladach). Dzięki temu łatwo można odnaleźć poszukiwany produkt.

Tony wysokie i basy mogą być włączane zarówno oddzielnie, jak i razem dla kilku produktów. Jako tło można wybrać hałas uliczny, by uzyskać bardziej realistyczne wrażenie.

Aplikacja jest obecnie dostępna w 10 językach, niestety – jeszcze nie po polsku.

Aby pobrać aplikację, wystarczy zeskanować kod QR z informacji o produkcie lub ulotki, albo ściągnąć ze strony www.hella.com.

Dowiedz się więcej

Ponad 40 000 wadliwych Opli
Ponad 40 000 wadliwych Opli

Serwisy Opla będą miały dużo pracy. Ponad 40 000 pojazdów tej marki odwiedzi ASO w celu sprawdzenia i ewentualnej naprawy jednej z wymienionych usterek: – wadliwe działanie klaksonu, usterka występująca w 39 950 samochodach Astra H i Zafira B, wyprodukowanych w Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce (numery VIN), – pogorszone osiągi i hałasujący silnik, w najgorszym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 września 2011, 14:30 0 0

Aplikacja jest dostępna tu: www.hella.com/apps/horns

Odpowiedz