Kto zostanie mechanikiem roku?

23 czerwca 2009, 0:00

30 czerwca 2009r. zakończą się eliminacje do siódmej edycji konkursu na Mechanika Roku organizowanego przez Fotę S.A. Spośród dwóch tysięcy uczestników pozostanie pięćdziesięciu, którzy na swoich kontach uzbierali najwięcej punktów za zakupy produktów partnerów konkursu oraz najlepiej rozwiązali cztery testy z wiedzy technicznej.

W dniach 16-18 lipca ci mistrzowie rynku i znawcy techniki stoczą bój o nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych, w tym o nowego Fiata 500. Warto podkreślić, że po raz pierwszy jednym ze składników głównej nagrody w konkursie o tytuł Mechanika Roku jest samochód!

Półfinał konkursu odbędzie się późnym popołudniem w czwartek, 16 lipca. Będzie to test wielokrotnego wyboru, na którego rozwiązanie uczestnicy rywalizacji będą mieli określoną ilość czasu. Pięciu półfinalistów, którzy najlepiej rozwiążą test, awansuje do finału. Ta rozgrywka odbędzie się w piątek.

Wyniki finału zostaną ogłoszone podczas uroczystej kolacji, którą poprowadzi Paweł (Konjo) Konnak, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Café. Oprócz ogłoszenia wyników, wręczenia nagród oraz występu gwiazd, w programie wieczoru znajdzie się jeszcze wiele dodatkowych niespodzianek i atrakcji.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 czerwca 2009, 0:00 0 0

dla mnie ten konkurs nie ma sensu odkąd wprowadzone zostały punkty za zakupy. wiedza już się nie liczy - najważniejszy jest obrót. Nie wierzę w to gadanie, że jest inaczej..

Odpowiedz

Anonim, 25 czerwca 2009, 0:00 0 0

Dziwisz się? W Focie jest taki bałagan, że widocznie muszą w ten sposób się ratować!!

Odpowiedz

Anonim, 25 czerwca 2009, 0:00 0 0

czyli wygra ten, kto więcej kupi?

Odpowiedz

Anonim, 26 czerwca 2009, 0:00 0 0

Coz za retoryczne pytanie - kto wygra w tym roku :))

Odpowiedz

Anonim, 26 czerwca 2009, 0:00 0 0

Fota to jeden wielki bałagan. Nie dajcie naciagnac sie na umowy serwisowe.

Odpowiedz