BHMD wśród Gazel Biznesu 2007

, 23 kwietnia 2008, 0:00

Firma BHMD znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2007. Jest to tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które rozwijają się najdynamiczniej, osiągają bardzo dobre wyniki finansowe i są rzetelnymi partnerami w biznesie.

Uroczystość została zorganizowana przez Puls Biznesu 21 kwietnia tego roku w Teatrze Polskim w Warszawie.
Rankingi przedsiębiorstw opracowała firma Coface Poland. Pełna lista laureatów Gazel Biznesu 2007 pojawiła się w specjalnym dodatku dziennika oraz na stronie www.gazele.pl  .

Gazele Biznesu mimo licznych analogii do swoich zoologicznych protoplastek różnią się od nich tym, że zamieszkują praktycznie całą Europę. Podobne zestawienia Gazel Biznesu opracowywane są w Danii, Szwecji, czy w Rosji. Zdaniem Pulsu Biznesu Gazela, to firma, która dzięki szybkiemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród konkurentów. Cechuje ją nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także wobec… skarbu państwa.

„Nie bez znaczenia dla renomy rankingu, jest fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Firma musi obronić się wyłącznie osiągniętymi rezultatami, które w tym zestawieniu są jedynym kryterium.“ – mówi prezes Coface Poland Katarzyna Kompowska.
Baza danych Coface Poland to 460 tys. polskich firm. Takie źródło pozwala na rzetelną selekcję kandydatów do tego tytułu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!