EurotaxGlass’s przejmuje firmę Inter-Global

20 czerwca 2007, 0:00

W dniu 12 czerwca 2007 roku EurotaxGlass’s dokonał przejęcia szwedzkiej firmy Inter-Global AB. Clas Ebler, założyciel Inter-Global, został Prezesem firmy, która zmienia swoją nazwę na Inter-Global ETG AB.

Jednocześnie Inter-Global wprowadza na rynek nowe produkty, takie jak internetowa wersja wyceny wartości rynkowej pojazdów i narzędzia do określania wartości rezydualnej samochodów.

Komentując przejęcie Kevin Gaskell, Prezes grupy EurotaxGlass’s, powiedział:
„Jesteśmy przekonani, że konsekwentnie realizowana przez nas strategia pozwoli na pełną integrację Intern-Global w struktury EurotaxGlass’s. W chwili obecnej, nasza działalność na skandynawskim rynku, obejmująca dodatkowo Norwegię, pozwoli na dostarczanie naszym klientom pełnej gamy produktów, także dla tego ważnego regionu.”

Clas Ebler, szef Inter-Global, powiedział: „Prowadziliśmy negocjacje z wieloma partnerami, ale zdecydowaliśmy się na połączenie z grupą EurotaxGlass’s, niekwestionowanym liderem w dostarczaniu danych dla rynku motoryzacyjnego w Europie. Najbliższe miesiące to czas, w którym mamy zamiar wprowadzić nowe produkty oferowane dotychczas przez grupę EurotaxGlass’s.”

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!