Menu

Informacje

Kalendarz Inter Cars na rok 2023 – znamy szczegóły

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Kalendarz na 2023 rok jest już gotowy i niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Zaprezentowano Kalendarz Pirelli na rok 2023

Love Letters to the Muse, kalendarz Pirelli na rok 2023 stworzony przez Emmę Summerton, został zaprezentowany w muzeum sztuki współczesnej Pirelli HangarBicocca w Mediolanie. Australijska fotografka zadedykowała 49-te wydanie The Cal™ swoim muzom – wszystkim kobietom, które prowadziły ją w poszukiwaniu inspiracji oraz w dokonywaniu wyborów jako artystki i osoby.

O motoryzacji bez cenzury – siódmy odcinek podcastu Warsztatowiec.info

W kolejnym odcinku swojego podcastu, redaktorzy portalu Warsztatowiec.info poruszają m.in. temat konieczności regularnej wymiany filtrów kabinowych w pojazdach. Rozmawiają także na temat wprowadzanego przez Unię Europejską zakazu sprzedaży samochodów osobowych z silnikiem spalinowym.

Powraca kalendarz warsztatowy febi – tym razem zdjęcia wykonano w Kolumbii

W roku 2023 ponownie będziemy mogli korzystać z kalendarza warsztatowego febi. Zdjęcia do najnowszego wydania powstały w Kolumbii wczesnym latem roku 2022. W poprzednich latach pandemia uniemożliwiła przygotowanie pracochłonnego materiału.

Media znów atakują mechaników – „skubią i oszukują” klientów

Mechanicy samochodowi to grupa społeczna szczególnie często brana na celownik przez portale, tworzące treści dla kierowców. Tym razem, być może z okazji Halloween, mechanikami postraszono niemal jednocześnie w kilku obszernych artykułach. Są oni wykreowani na bezwzględnych oszustów, czyhających na to, by naliczyć klientowi zbyt wysoki rachunek, po uprzednim dokonaniu kradzieży sprawnych części z jego samochodu.

Konkurs HELLA – wyniki

W naszym konkursie, którego patronem została firma HELLA, należało wykazać się wiedzą dotyczącą cewek zapłonowych. Nagrodziliśmy trzech najlepszych uczestników…

Konkurs MILWAUKEE® – wyniki

MILWAUKEE® rozszerza swoją ofertę polerek o dwa nowe modele. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym można było zdobyć atrakcyjne nagrody.

O motoryzacji bez cenzury – szósty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

W kolejnym odcinku swojego podcastu, redaktorzy portalu Warsztatowiec.info zajmują się aktualnymi problemami rynku motoryzacyjnego – w tym utrudnieniami w dostępie do danych technicznych.

Konkurs HEPU Germany – wyniki Konkurs

Konkurs HEPU Germany – wyniki

Sezon jesienno-zimowy to trudny okres dla naszych samochodów. Przyzwyczailiśmy się do konieczności zmiany opon, jeśli jeździmy starszym samochodem, to będziemy zastanawiali się, czy nasz akumulator przetrwa pierwsze przymrozki…

O motoryzacji bez cenzury – piąty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

W najnowszym odcinku podcastu redaktorzy portalu Warsztatowiec.info poruszyli temat postępującej autonomizacji pojazdów i przyszłości z nią związanej. Nieco miejsca poświęcono także zbliżającemu się sezonowi wymiany opon i ujawniono, w jakim terminie przypada Dzień Wulkanizatora.

Jesteś właścicielem lub pracownikiem warsztatu samochodowego i szukasz sprawdzonego źródła wiedzy dotyczącej części zamiennych,  przepisów, aktualności lub informacji technicznych i poradników? Dobrze trafiłeś! 

U nas znajdziesz najnowsze informacje ze świata motoryzacji i branży warsztatowej. Dział “Informacje” to podstawowe źródło wiedzy każdej osoby związanej z serwisem samochodów.