Nowe marki części motoryzacyjnych w ofercie ELIT Polska

, 22 października 2020, 10:22

ELIT Polska poinformował o wprowadzeniu do oferty nowych marek części oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Nowe marki to m.in. MPM Oils (środki smarne), ERA (akumulatory) oraz ELSTOCK (zawory EGR, alternatory, rozruszniki, zaciski).

W obszarze olejów silnikowych i przekładniowych, prym wśród nowości w ofercie ELIT Polska wiedzie pełna gama produktów marki MPM Oils. Marka oferuje długą listę referencji płynów i środków smarnych, posiadających certyfikaty i rekomendacje największych koncernów samochodowych na świecie (BMW, Mercedes, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych), oferuje także szczegółowe specyfikacje techniczne oraz rozbudowane porady odnośnie eksploatacji.

Jeśli chodzi o akumulatory, jest to specjalizacja marki ERA. Baterie tego producenta znajdują zastosowanie w pojazdach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, pojazdach rolniczych oraz autobusach. Akumulatory ERA charakteryzują się optymalną mocą rozruchową (duża wydajność rozruchu na zimno), długim cyklem życia oraz specjalną konstrukcją „Enhanced Flooded Battery”. Jest ona niezbędna, aby zapewnić stałą dostawę energii nawet podczas częstych cykli rozruchu i zatrzymania, a także w celu zapobiegania głębokim rozładowaniom baterii. Z tego względu akumulatory ERA nadają się do coraz popularniejszych pojazdów wyposażonych w system start-stop.

Ostatnią z nowych marek w ofercie ELIT jest ELSTOCK – producent alternatorów, rozruszników, zaworów EGR oraz zacisków hamulcowych, spełniających standardy OE. Dzięki wprowadzeniu na półki ELSTOCK, klienci zyskują dostęp do ponad 2300 referencji rozruszników, które zapewniają pokrycie parku samochodowego na poziomie 98%, ponad 3300 referencji alternatorów (pokrycie na poziomie 98%), blisko 210 pozycji zaworów EGR (pokrycie na poziomie 84%) oraz ponad 3350 referencji w gamie zacisków hamulcowych (pokrycie na poziomie 96%). Wszystkie produkty ELSTOCK objęte są 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Ponadto, referencje te występują w TecDoc – jednym z wiodących na świecie katalogów pojazdów i części zamiennych.

– Cieszymy się, że w ręce naszych klientów oddajemy kolejne renomowane marki części, spełniające standardy OE. To bardzo ważne, by rynek aftermarket „zasilać” jakością i rozwiązaniami na światowym poziomie. Co ważne, wprowadzenie tych marek sprawia, że w ofercie ELIT Polska znajduje się już blisko milion referencji – to najbardziej rozbudowana oferta na rynku polskim. Produkty MPM Oils, ERA i ELSTOCK znaleźć można już we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu on-line, dedykowanym dla klienta biznesowego – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zdenek, 26 października 2020, 14:33 1 0

Te nowości mają tak specjalną konstrukcję jak wszystko co dostępne od dawna u konkurencji :-)

P.S. Kupili już tą Fotę czy jeszcze nie :-)

Odpowiedz