Konkurs HEPU Germany – wyniki

, 18 września 2020, 10:55

Od zalewania układu wodą, poprzez rozcieńczony płyn Borygo czy Petrygo, aż po wyspecjalizowane płyny i koncentraty we wszystkich kolorach tęczy – w przeciągu ostatnich 20-30 lat układy chłodzenia przeszły prawdziwą rewolucję! Przedstawiamy wyniki naszego konkursu.

W sezonie jesienno-zimowym rewolucję przechodzą również opakowania płynów i koncentratów do układu chłodzenia HEPU, o czym napisaliśmy tutaj >

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytania:

1. Jakie zmiany wprowadzono na butelkach płynów i koncentratów HEPU?

poprawna odpowiedź: c) dodano tłoczone napisy HEPU The Original oraz Made in Germany

2. Napisz w maksymalnie 3 zdaniach:

Dlaczego w nowoczesnych silnikach należy stosować wysokiej jakości płyny lub koncentraty do układu chłodzenia?

Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości, zawierających prawidłową odpowiedź na 1. pytanie, konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy HEPU Germany, wybrało trzy wiadomości zawierające najciekawsze odpowiedzi na pytanie 2.

Ich autorzy otrzymają plecak z dwiema przegrodami (na laptopa 15,6″, organizer i haczyk na klucze), wyjściem słuchawkowym, bocznymi kieszeniami z siatki oraz miękkim wykończeniem pleców z przepływem powietrza, a w plecaku: wyprodukowany tradycyjną metodą w Polsce kubek emaliowany, wielofunkcyjny scyzoryk ze składaną głownią, wbudowanym korkociągiem, otwieraczem do butelek, śrubokrętem gwiazdkowym, pilniczkiem i nożyczkami oraz dwie sylikonowe podkładki pod kubki.

Lista zwycięzców:

  • Maciej Gronikowski
  • Sebastian Synoś
  • Arkadiusz Jaros

Konkurs trwał od 10 do 16 września 2020 r. 

Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Robert.puchalski@op.pl, 13 września 2020, 20:07 1 0

dodano tłoczone napisy HEPU The Original oraz Made in Germany

Odpowiedz