HEPU® The Original – zmiany na opakowaniach produktów

10 września 2020, 11:05

Wprowadzany od września asortyment produktów sprzedawany będzie w butelkach z wytłoczonym logo „HEPU® The Original” i hasłem „Made in Germany”. Nową, bardziej wyróżniające szatę graficzną zyska również kartonowe opakowanie zawierające 12 x 1,5l butelek płynów HEPU®.

Wprowadzenie elementów tłoczenia ma zdaniem producenta podkreślać indywidualny charakter i jakość produktów HEPU®, a także pomagać chronić klientów przed ewentualnymi podróbkami.

Nadchodzące miesiące to okres przejściowy, kiedy nowe opakowania będą powoli wypierały z półek butelki bez tłoczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy korzystanie ze sprawdzonych dostawców i autoryzowanych dystrybutorów produktów HEPU®.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Marek, 10 września 2020, 17:13 3 0

ostatnio dużo piszecie o płynach. Tak jak kiedyś było ciśnienie na zmianę płynu w hamulcach co 2 lata to teraz płynu chłodniczego. Może to i dobrze bo temperatury serio zabijają.

Odpowiedz