Delphi rozszerza ofertę części do klimatyzacji

, 9 kwietnia 2019, 13:27

Stale rosnąca liczba pojazdów na drogach oraz wzrost oczekiwań użytkowników odnośnie komfortu i lepszej jakości powietrza wewnątrz samochodów są przyczyną nieustannego zainteresowania podzespołami klimatyzacji.Delphi Technologies w ostatnim czasie wprowadziła do oferty ponad 50 nowych części, pasujących do ponad 900 zastosowań.

Rozszerzenie obejmuje technologie, szkolenia w standardzie OE, narzędzia diagnostyczne i dostęp do informacji technicznych. Oferując m.in. sprężarki, skraplacze, zawory rozprężne i filtry kabinowe do popularnych pojazdów, takich jak Audi Q2, Seat Ateca i Peugeot 3008, rozszerzony asortyment Delphi Technologies obejmuje ponad 1370 numerów części i prawie 25 000 zastosowań (marka/model/silnik). Pełny wybór części można znaleźć w katalogu online, delphicat.com, dokumentacji TecDoc oraz nowej wersji drukowanej katalogu (numer publikacji DTCZ102A).

Wyprodukowane zgodnie z normami OE podzespoły A/C bazują na technologiach w ten sposób, by zapewnić oszczędność paliwa, redukcję emisji spalin i szybsze uzyskanie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Wraz z rozwiązaniem diagnostycznym DS, szkoleniami obejmującymi certyfikację f-gazów i informacjami technicznymi, asortyment klimatyzacji Delphi Technologies jest źródłem części, narzędzi i know-how, które są potrzebne warsztatom samochodowym do oferowania rentownego serwisu klimatyzacji i do zachowania długoterminowej lojalności klientów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej oferty klimatyzacji firmy Delphi Technologies, producent zaprasza na stronę https://www.delphiautoparts.com/pol/pl/category/klimatyzacja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

viking, 25 kwietnia 2019, 15:34 0 0

Porządne podzespoły, kupuje nie od wczoraj.

Odpowiedz