Nowy Katalog Wyposażenia Warsztatów 2017 / 2

, 12 września 2017, 19:39

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to dziś jedna z bardziej rozpoznawalnych marek w branży motoryzacyjnej.

Dzisiejszemu mechanikowi ciężko obsługiwać i serwisować obecne maszyny i pojazdy bez nowoczesnych narządzi i urządzeń. Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga zatem ciągłej nauki, poznawania nowych rozwiązań i technologii. Katalog Wyposażenia Warsztatów spełnia te wszystkie wymagania. Stale rozwijająca się oferta oraz wciąż rosnące oczekiwania rynku przekładają się na ciągłą rozbudowę naszego katalogu.

Publikacja wydana jest w jeszcze nowszej i bardziej przejrzystej szacie graficznej, podzielonej na 24 tematyczne podrozdziały zawierające najnowszą i najaktualniejszą ofertę narzędzi, urządzeń oraz akcesoriów na naszym rynku. W wydawnictwie nie mogło zabraknąć nowości, ofert specjalnych oraz promocji przygotowanych dla naszych klientów.

 

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to publikacja kierowana do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko… Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą, produkcją jak i również majsterkowaniem. Pismo znalazło uznanie szerokiej grupy profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w mechanice samochodowej.

Katalog Wyposażenia Warsztatów dociera bezpłatnie do kilku tysięcy osób, przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej a także agro. Dostępny jest również na filiach Inter Cars. Publikacja rozdawana jest podczas szkoleń technicznych oraz Show Car a także na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z branżą części zamiennych i mechaniki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!