AP Expert – pierwszy test wiedzy zaraz po weekendzie majowym

, 29 kwietnia 2014, 22:02

Klienci Auto Partner SA walczą o punkty w priorytetowej akcji dystrybutora – AP Expert 2014. Dwa tygodnie temu przedstawiciele firmy informowali o setkach zarejestrowanych kont, a po ujawnieniu szczegółów dotyczących wrześniowego eventu (dla 100 najlepszych mechaników), zainteresowanie akcją jeszcze wzrosło.

Do promocji zarejestrowało się już kilka tysięcy użytkowników. Fakt ten potwierdza mocną rywalizację na płaszczyźnie zakupów asortymentu z oferty Auto Partner SA.

Już w poniedziałek 5 maja 2014 r. na specjalnej platformie będzie dostępny test wiedzy, w którym można zdobyć dodatkowe punkty. Dystrybutor uczula klientów, by nie stracili okazji do umocnienia swojej pozycji w rankingu, bowiem w trakcie eliminacji dostępne są tylko dwa takie testy. Pominięcie jednego z nich może mieć więc duży wpływ na końcowe miejsce w rankingu, który decyduje o udziale w etapie półfinałowym i finale.

Posiadaną wiedzą można poprawić swoje miejsce w rankingu i zdobyć zaproszenie na event w Hotelu Ossa.

Więcej o promocji AP Expert w Auto Partner SA.

Dowiedz się więcej

Volkswagen CC do wygrania w Auto Partner SA
Volkswagen CC do wygrania w Auto Partner SA

AP EXPERT to całkowicie nowy projekt realizowany przez firmę Auto Partner SA przy wsparciu partnerów głównych: Bosch i Castrol oraz partnerów: Continental Contitech, Febi, Magneti Marelli, Mann Filter, Textar, Valeo oraz Delphi. Klienci dystrybutora mogą zdobyć wiele atrakcyjnych nagród, w tym samochód Volkswagen CC. To nie prima aprilis – dziś rozpoczyna się promocja AP EXPERT […]

Atrakcje promocji AP Expert 2014
Atrakcje promocji AP Expert 2014

Auto Partner SA zdradził szczegóły atrakcji dla klientów, którzy wezmą udział w półfinałach i finałach konkursu AP Expert 2014. Dystrybutor cieszy się z odzewu, jaki wzbudziła promocja i setek zarejestrowanych użytkowników. Nie bez znaczenia jest tu zapewne fakt, że w promocji liczy się nie tylko obrót, ale przede wszystkim wiedza mechaników. Do testów wiedzy pozwalających […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 kwietnia 2014, 8:16 0 0

Tak tak tylko Ciekawe czy beda jakies przekrety z miejscami bo moj warsztat cos podejrzanie wysoko.

Odpowiedz

Anonim, 30 kwietnia 2014, 18:43 0 0

Jakie to będą pytania - czy o ofertę AP czy typowe z mech. sam.??? Bo jak o ofertę to niech to przedstawiciele rozwiązują heheeh

Odpowiedz

Anonim, 9 maja 2014, 16:04 0 0

Pytania były w miarę. szkoda tylko że można walczyć również obrotem . wiedza to wiedza a przecież wiekszośc z nas zaopatruje się w kilku miejscach , np ja blacharki dużo robię i ... klops mam małe obroty a wiedzę ok i chyba nigdzienie pojadę :)

Odpowiedz