JC Auto nowe produkty

9 listopada 2004, 0:00

Świece iskrowe NRG w ofercie JC Auto
Firma JC Auto rozszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt – świece iskrowe NRG.
Występują w wersji standardowej NRG oraz o podwyższonej technologii NRG Platinum.
Współczesna świeca zapłonowa musi wytrzymać przebieg rzędu 20-30 tysięcy kilometrów (świeca standardowa) i 100 tys. kilometrów dla świec, których elektrody pokryte są platyną (świeca platynowa). Taką jakością może pochwalić się firma NRG, której świece mogą być z powodzeniem stosowane w silnikach takich samochodów jak Alfa Romeo, BMW, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Nissan i wielu innych.
W ofercie JC Auto znajdują się obecnie świece NRG do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych europejskich i azjatyckich.

Narzędzia TOPTUL
JC Auto wprowadziła do swojej oferty narzędzia firmy TOPTUL.
Zostały one wprowadzone głównie z myślą o programie lojalnościowym dla warsztatów sieci Perfect Service.
Program ten o nazwie Perfect Bonus polega na tym, że każdy zrzeszony w sieci serwis gromadzi punkty, które może wymienić na nagrody (dobrej jakości narzędzia ręczne z dożywotnią gwarancją i certyfikatem jakości). Oprócz możliwości wymiany punktów, organizowane są również specjalne promocje dla warsztatów.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów tymi narzędziami JC Auto wprowadziła je również do sprzedaży. Dystrybutorzy JC Auto dysponują katalogami w formie książkowej i elektronicznej, dzięki którym klient może odnaleźć interesujący go produkt.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!