Oleje ENEOS – zaawansowana japońska technologia

27 marca 2020, 7:51

Poprzez dostawę specjalnych produktów do wszystkich najważniejszych globalnych producentów samochodów, olejów wlewanych do pojazdów w fabrykach i olejów oryginalnych, JXTG może poszczycić się imponującym poziomem jakości, który doskonale odzwierciedla cała gama produktów ENEOS. Dzięki wspólnym badaniom i pracy inżynieryjnej z japońskimi producentami motoryzacyjnymi wewnętrzny zespół badawczy JXTG (R&D) opracowuje doskonałe środki smarne wykonywane z zastosowaniem zaawansowanej technologii dodatków i oleju bazowego. To nietypowe podejście sprawia, że produkty z logo ENEOS są jednymi z najlepszych pod względem jakości środków smarnych dostępnych obecnie na rynku globalnym.

ENEOS Motor Oil zapewnia doskonałą moc i osiągi silników, a także niskie zużycie paliwa w szerokim zakresie zastosowań, włącznie z samochodami osobowymi, samochodami wyczynowymi, motocyklami i pojazdami ciężarowymi oraz maszynami budowlanymi. Jednocześnie ich zaawansowana technologia zapewnia długotrwałą ochronę wszelkich rodzajów silników we wszystkich warunkach roboczych, nawet tych najbardziej wymagających.

Gama produktów ENEOS obejmuje nie tylko środki smarne zapewniające optymalną ochronę przy najbardziej ekstremalnych wahaniach temperatur, na przykład silnikom o wysokich osiągach, lecz także przyjazne środowisku oleje silnikowe tworzone z myślą o pojazdach hybrydowych, które sprzyjają niskiemu zużyciu paliwa i ochronie środowiska, a także produkty dodatkowe, takie jak oleje przekładniowe, płyny do układów hamulcowych i sprzęgieł oraz płyny chłodnicze. Wszystkie są projektowane tak, aby spełniały najwyższe standardy obowiązujące w branży motoryzacyjnej.

JXTG Nippon Oil & Energy Corporation działa w Europie od 1986 roku, gdzie posiada oddział JX Nippon Oil & Energy Europe Limited. Ta, mająca swoją siedzibę w Londynie, firma została założona z myślą o zaopatrywaniu producentów samochodów japońskich w Europie i wprowadzaniu produktów ENEOS na rynek europejski. Od momentu jej powstania spółka JX Nippon Oil & Energy Europe Limited stopniowo zwiększała swoją obecność w całym regionie.

Za sprawą rozwiązań o wysokiej wartości dodanej, efektywnych kosztowo i przyjaznych środowisku, środki smarne ENEOS zostały docenione jako jedne z najbardziej innowacyjnych technologicznie produktów przez dealerów samochodów, mechaników, serwisy samochodowe i właścicieli flot w całej Europie.

W ciągu ostatnich kilku lat firma odnotowała znaczący wzrost, któremu sprzyja wyjątkowa jakość produktów ENEOS, a także precyzyjne strategie sprzedażowe i marketingowe. Globalne umowy partnerskie z EuroLeague Basketball, dołączenie w 2018 roku do legendarnych sponsorów Valentino Rossiego i zespołu Yamaha Factory Racing Team, a także nowy design nowej butli z olejem Katana na rok 2020, to jedne z najbardziej znaczących działań mających umocnić wizerunek marki ENEOS w Europie i na całym globie.

Oleje silnikowe do samochodów osobowych

JXTG Nippon Oil& Energy Corporation produkuje zaawansowane technologicznie oleje silnikowe i oleje przekładniowe, których celem jest ograniczanie emisji dwutlenku węgla, wzrost oszczędności paliwa i zmniejszenie zużycia kluczowych komponentów silnika, a jednocześnie zapewnianie mu doskonałych osiągów.

Okres eksploatacji samochodu i jego silnika zależy od jakości oleju, jaki stosowany jest w silniku. Przy opracowywaniu produktów olejowych JXTG nieustannie dąży do projektowania i rozwijania takich wyrobów, które najlepiej będą pasować do specyficznej konstrukcji silnika, będą wytrzymywać ekstremalnie szerokie zakresy temperatur, na jakie olej może być narażony: dystanse pokonywane przez pojazd, godziny pracy silnika i jego obroty, dłuższe okresy wymiany oleju, a nawet lokalny klimat czy wymagane na mocy prawa ograniczenia związane ze zużyciem paliwa.

Technologia marki ENEOS jest od wielu lat głęboko zakorzeniona w sportach motorowych. Od Rajdu Dakar po F1 i Super GT: wysoka prędkość i najwyższe osiągi zawsze wiązały się z największymi wymaganiami. Jako dostawca olejów OEM JXTG dąży do zapewniania swoim klientom oleju o wydajności OEM w każdym produkcie ENEOS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nick, 3 lutego 2021, 8:40 0 0

najlepsze oleje !!!

Odpowiedz