Kamera do zadań specjalnych

, 27 października 2010, 0:00

Zdarza się, że konieczne jest spojrzenie w miejsca, których nie da się zobaczyć nawet za pomocą lusterka inspekcyjnego. W takich sytuacjach z odsieczą przychodzi endoskop Draper, posiadający metrowy przewód zakończony wodoodporną głowicą o średnicy 10mm oraz oświetlenie w postaci 6 żarówek LED.


Obraz wyświetlany jest na 2,4-calowym kolorowym ekranie TFT LCD o wysokiej rozdzielczości. Wyjście video w systemie PAL umożliwia oglądanie obrazu w czasie rzeczywistym i nagrywanie sekwencji video.

Urządzenie zasilane jest czterema bateriami typu AA. Waży 750g.

Więcej informacji w firmie J.R. Motor Services G.B. pod nr tel. 58 661 25 87.

Dowiedz się więcej

Endoskop z sondą 3.9mm
Endoskop z sondą 3.9mm

Nowe Videoskopy serii „Basic” to wszechstronne urządzenia inspekcyjne przeznaczone do inspekcji miejsc trudno dostępnych. Zostało ono docenione przez mechaników samochodowych za swoją lekkość i kompaktowość. Obecnie produkt oferowany jest w promocyjnej cenie. Firma Profi-Tool przedstawiła najnowszy zestaw Videoendoskopowy z dodatkową sondą 3.9mm, który umożliwia dokonanie oględzin komory spalania w silnikach diesla z systemem Common Rail. Dodatkowo […]

Nowe kamery inspekcyjne marki Draper
Nowe kamery inspekcyjne marki Draper

Najnowsze endoskopy to narzędzia do kontroli obszarów, które są trudno dostępne za pomocą konwencjonalnych środków np. lusterka inspekcyjnego. Posiadają metrowy przewód zakończony wodoodporną głowicą, której średnica jest zależna od modelu urządzenia: od 5.5mm do 10mm. Te najnowsze produkty marki Draper są już dostępne w ofercie J.R. Motor Services G.B. W zależności od modelu endoskop posiada […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 października 2010, 0:00 0 0

Tania oferta w porównaniu do innych podobnych urządzeń. Tylko nie wiem gdzie jest pies pogrzebany.

Odpowiedz

Anonim, 27 października 2010, 0:00 0 0

Oby dał radę w warsztacie gdzie czyha na niego wiele niespodzianek w postaci smaru i innych zabrudzeń.

Odpowiedz

Anonim, 28 października 2010, 0:00 0 0

czasem może się przydać...

Odpowiedz

Anonim, 29 października 2010, 0:00 0 0

Ile to kosztuje? Zmieści się przez otwór świecy zapłonowej?

Odpowiedz