Osram wprowadziło nowe modele retrofitów LED

14 grudnia 2023, 15:36

Retrofity OSRAM LEDriving to rozwiązania do modernizacji oświetlenia reflektorów samochodowych, które zapewniają stylowy wygląd i doskonałą jasność. Popularnymi w tej grupie produktów są LEDy Easy z tradycyjnym trzonkiem do zastosowań typu plug&play. To właśnie w niej pojawiły się niedawno dwa nowe modele – H1 oraz H3.

Żarówki LED do lamp HL Easy

Dzięki temu, że lampy serii HL Easy zostały zaprojektowane na tradycyjnym trzonku, do ich montażu nie są wymagane żadne adaptery ani dodatkowe elementy mocujące. Stanowią zatem zamiennik 1:1 w stosunku do klasycznych źródeł światła, a ich instalacja w reflektorze wygląda dokładnie tak samo jak zwykłej żarówki.

W zależności od typu emitowany strumień świetlny może wynieść od 900 do 1400 lumenów, a chłodno-biała barwa światła zapewnia lepszą widoczność. Niezwykle precyzyjna dystrybucja światła i zoptymalizowany rozsył ograniczają olśnienie i poprawiają komfort podróżowania po zmroku.

Retrofity LEDriving HL Easy występują w typach H1, H3, H4/H19, H7/H18, H15. Na ten moment produkty te nie posiadają także homologacji ECE. Oznacza to, że nie mogą być wykorzystywane w żadnych zastosowaniach zewnętrznych w pojazdach poruszających się po drogach publicznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!