Zaciski hamulcowe do samochodów dostawczych od Budweg Caliper A/S

30 listopada 2022, 23:41

Duński producent zacisków hamulcowych, Budweg Caliper A/S, jest nie tylko dostawcą zacisków do zwykłych pojazdów i samochodów elektrycznych, ale także oferuje szeroką gamę zacisków do samochodów dostawczych (LCV) – popularnie zwanych dostawczakami.

Samochody dostawcze lub furgonetki to konie robocze tego wieku, które są wykorzystywane do prawie wszystkiego, co wymaga silnego wsparcia i niezawodnej wydajności: dostarczania małych towarów, oraz jako dodatkowe zaplecze dla podwykonawców i transportu dla wielu różnych materiałów. Pomimo tego, że pojazdy są klasyfikowane jako „lekkie”, większość dostaw wykonywanych przez LCV nie jest lekka. Wręcz przeciwnie, większość samochodów dostawczych jest wypchana po brzegi (zwykle ciężkimi materiałami), i tutaj ważna jest zdolność hamowania, ponieważ będziesz potrzebować dużej siły hamowania, aby niezawodnie zatrzymać załadowany samochód dostawczy – a kto chciałby pójść na ustępstwa z hamulcami, gdy w zasadzie prowadzisz pociąg towarowy?

Zaciski hamulcowe do samochodów dostawczych.

Budweg Caliper – również zaciski do samochodów dostawczych

Budweg jest dobrze znany z szerokiej gamy wysokiej jakości zacisków hamulcowych do samochodów osobowych, ale firma oferuje również szeroki wybór zacisków hamulcowych do samochodów dostawczych. Oferta zacisków obejmuje ponad 2500 modeli, co stanowi 92% samochodów dostawczych jeżdżących po europejskich drogach.

Zaciski do samochodów dostawczych mogą być większe, ale jakość zacisku jest dokładnie taka sama, jak w przypadku każdego innego produktu firmy Budweg, czyli najwyższy możliwy poziom jakości produktu wytwarzanego przez wykwalifikowanych specjalistów w Danii, dlatego poziom reklamacji Budweg jest stale poniżej 0,3 % dla wszystkich rodzajów produktów.

Części zamienne i wsparcie dla intensywnego użytkowania

Biorąc pod uwagę intensywny okres eksploatacji samochodów dostawczych, świadomość, że przyjazne wsparcie i nowe części zamienne są łatwo dostępne w pobliżu, jest komfortem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe przepisy ruchu drogowego obserwowane w wielu obszarach miejskich, w których większym ciężarówkom nie wolno wjeżdżać do niektórych stref, a zamiast tego zadanie to powierzono samochodom dostawczym, co drastycznie skraca żywotność elementów zacisków pojazdów użytkowych. Aby wydłużyć żywotność samochodów dostawczych, Budweg oferuje zestawy części zamiennych do wszystkich produktów firmy, w tym do gamy samochodów dostawczych. I nie tylko to, chętnie pomożemy również mechanikowi wykonującemu naprawy za pośrednictwem naszej infolinii technicznej i przewodników online.

Wszystkie zaciski Budweg posiadają pasujące do nich zestawy części zamiennych.

Marki pojazdów dostawczych, którym Budweg może dostarczać zaciski hamulcowe:

Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford (Europe), Ford (USA), Hyundai, Isuzu, Iveco, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Ldv, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Renault Trucks, Ssangyong, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW.

Więcej informacji znajdziesz na: www.budweg.com

Artykuł sponsorowany Budweg

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!