Koronawirus a produkcja – ankieta dla producentów części

15 kwietnia 2020, 14:22

Produkcja części motoryzacyjnych to jedna z branż, które szczególnie ucierpiały na kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa. Po ponad miesiącu od wprowadzenia pierwszych ograniczeń, zachęcamy wszystkich przedstawicieli fabryk i zakładów produkcyjnych do wzięcia udziału w naszej ankiecie. Celem jest zbadanie skali aktualnych problemów branży produkcyjnej.

Ankieta została już zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z jej wynikami:

Koronawirus a przemysł produkcji części i komponentów – wyniki ankiety

W poniższej ankiecie pytamy producentów o ich aktualną sytuację. Jest to już drugie takie badanie. Poprzednie przeprowadziliśmy na początku czasu kryzysu – ponad miesiąc temu. Jego wyniki można znaleźć tutaj. Rezultaty poniższej ankiety pozwolą nam zapoznać się z dynamiką zmian na rynku oraz dokonać niezbędnych porównań.

 

Ankieta została zakończona!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Romek, 16 kwietnia 2020, 8:38 3 -2

Głównie rząd jest odpowiedzialny za wywołanie kryzysu. Nie zostały w porę wprowadzone odpowiednie środki zabezpieczenia indywidualnego osób. Zastosowanie ich zapobiegłoby pomysłom na zamykanie sklepów, punktów usługowych itd. Nie zostały przygotowane szpitale ani miejsca odbywania kwarantanny.

Odpowiedz