Najważniejsze aktualne problemy warsztatów. ANKIETA.

9 listopada 2022, 22:39

Czasy są trudne i pełne wyzwań dla przedsiębiorstw z branży napraw samochodów. Zachęcamy wszystkich przedstawicieli warsztatów naprawczych do udziału w naszej krótkiej ankiecie.

Udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania nie powinno zająć więcej niż 2-3 minut.

Ankieta została zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami ją podsumowującymi:

Sytuacja warsztatów samochodowych na progu roku 2023 – wyniki sondażu

Cena, szybka dostawa czy dostępność – co jest najważniejsze dla warsztatów przy wyborze dostawcy części?

Ankieta dla warsztatów

Ankieta została zakończona!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bieniek, 10 listopada 2022, 12:16 13 -2

chciałem wypełnić tę ankietę. Ale jest tendencyjna, narzucająca negatywne odpowiedzi.
Pytanie trzecie. zaznaczam, inne - wpisuję że nie mam problemów a ankieta nakazuje wpisane trzech odpowiedzi przy czym wszystkie są negatywne. Pytanie 6, to samo. Wpisuję, że poprzez poziom usług a musze wpisac trzy odpowiedzi, przy czym nic z tej listy moim zdaniem nie jest wykładnią do zwiększenia ilości klientów.
Pytanie do autora: naprawdę potrzebuje pan czy pani odpowiedzi, które muszą udowodnić waszą teorię, ze jest tak strasznie na rynku a będzie jeszcze gorzej?
Uzupełniając: mam warsztat 4 stanowiska i sklep z magazynem ok 1 mln zł. rzadko się zdarza abym nie miał klientów na tydzień do przodu od wielu wielu lat. Jestem chyba najdroższym serwisem w mieście. Nie, nie jestem zrzeszony w żadnej sieci, nie nie mam problemów z kosztami, klientami, brakiem towaru. tak, zarabiam dobrze, sprzedaję i montuję rzeczy drogie wysokiej jakości.

Odpowiedz

R1234fee, 10 listopada 2022, 18:29 7 -1

Ankieta stworzona przez człowieka który nie ma kontaktu z realnym światem i jego problemami, albo typowo dla miasta Warszawy.

Odpowiedz

Mechanik, 11 listopada 2022, 11:38 6 0

Większość warsztatów zmierzą się z kosztami utrzymania i wszędobylską papierologią i biurokracją. Warsztaty jedno, dwu czy trzyosobowe nie mają osoby z biura obsługi która wyręczy mechanika z papierkowej roboty

Odpowiedz