Już w kwietniu światło dzienne ujrzy nowa generacja urządzeń diagnostycznych

3 kwietnia 2024, 12:39

Najnowsza generacja urządzeń do diagnostyki samochodowej zaprezentowana przez MAHLE zostanie wprowadzona na rynek jeszcze w tym miesiącu. Jakie funkcje będzie oferować?

Jakie funkcje będą miały urządzenia diagnostyczne nowej generacji?

MAHLE wprowadzi na rynek nową generację warsztatowych narzędzi diagnostycznych MAHLE TechPRO® i BRAIN BEE Connex w kwietniu 2024 roku. Całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika sprawia, że urządzenie diagnostyczne jest jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Nowe złącze VCI jest najmniejszym na rynku ze zintegrowaną diagnostyką przez Internet (DoIP). Nowa, wytrzymała obudowa jest wyposażona w zintegrowaną kamerę i jest idealna do codziennego użytku w warsztacie.

Od kwietnia 2024 r. MAHLE Aftermarket wprowadzi na rynek drugą generację swoich warsztatowych narzędzi diagnostycznych MAHLE TechPRO® i BRAIN BEE Connex. Deweloperzy całkowicie przeprojektowali interfejs i poprawili użyteczność. Teraz intuicyjnie i wydajnie prowadzi mechaników, umożliwiając płynną diagnostykę pojazdu. Wszystkie ważne narzędzia są natychmiast dostępne na pierwszy rzut oka. Upraszcza to pracę i oszczędza cenny czas. Nowe złącze VCI wyznacza standardy jako najmniejsze złącze ze zintegrowanym protokołem DoIP (Diagnostics over Internet Protocol) na rynku, umożliwiając elastyczną i wydajną diagnostykę systemów pojazdu przez Internet.

Łatwe do zrozumienia ikony i samouczki wideo ułatwiają obsługę i prowadzą użytkownika przez proces diagnostyczny w zrozumiały sposób. Zintegrowana kamera rejestruje numer pojazdu jednym kliknięciem i automatycznie uruchamia odpowiednią aplikację. Nowa funkcja Smart Scan zapewnia pracownikom warsztatu dodatkowe informacje na temat kodów usterek odczytanych z pojazdu, takie jak biuletyny serwisowe OEM, dane dotyczące wycofania i wskazówki dotyczące naprawy. Dzięki elastycznym modelom licencji urządzenie diagnostyczne można skonfigurować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Poziom diagnostyczny, warunki subskrypcji, pakiety akcesoriów: Warsztaty mogą zarezerwować wszystkie opcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Obecni klienci poprzednich wersji nadal otrzymują wsparcie i korzystają z regularnych aktualizacji.
TechPRO® 2 i BRAIN BEE Connex 2 są również kompatybilne z MAHLE Cyber Security Pass (MCS Pass), co oznacza, że niezależne warsztaty mogą nadal łatwo i wygodnie uzyskiwać dostęp do danych diagnostycznych pojazdów, które są szyfrowane przez bramki bezpieczeństwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!