Xtool – 3 letnia aktualizacja GRATIS. Nowa, atrakcyjna oferta na polskim rynku.

23 lutego 2022, 23:01

Awaria samochodu zwłaszcza ,,usterka” elektroniczna, która potrafi skutecznie unieruchomić nasz pojazd, wiąże się zazwyczaj z ogromnym stresem. Takie zjawisko przytacza na myśl ogromne wydatki. W wielu przypadkach kontrolka „check engine” zwiastuje poważne kłopoty. Znalezienie przyczyny problemu komplikuje dodatkowo fakt, że wiele usterek daje podobne objawy. W rozwiązaniu tego typu problemów pomagają nam testery diagnostyczne.

Jednym z nich jest marka Xtool, producent posiada kilka wariantów urządzenia w zależności od potrzeb konsumenta. Podpinając urządzenie do komputera pokładowego pojazdu można w prosty i skuteczny sposób odczytać błędy zapisane w sterowniku komputera. Służy do tego ujednolicone gniazdo ODBII.

Jak działa tester diagnostyczny? Urządzenie po podłączeniu pod gniazdo OBDII w samochodzie, zbiera z niego dane i wyświetla je na ekranie. Odbywa się to przez Bluetooth lub przewodowo.

Gama testerów diagnostycznych Xtool, dzieli się na testery podstawowe oraz zaawansowane. Podstawowym modelem jest tester PS70PRO.

 

PS70PRO – umożliwia szybką i skuteczną, pełną diagnostykę sterowników w pojeździe. Pozwala odczytywać oraz kasować zapisane błędy, resetować kontrolę serwisową oraz interwały wymiany płynów eksploatacyjnych. Możliwości poszerza: odczyt szczegółowych parametrów silnika (live data), programowanie urządzeń elektronicznych, identyfikację nowych części. Dzięki testerowi diagnostycznemu zidentyfikowanie wadliwej cewki zapłonowej, sprawdzenie czasu wtrysku paliwa czy skontrolowanie bieżących odczytów czujników położenia wałków oraz wału głównego silnika nie stanowią problemu. Testerem łatwo sprawdzić skład spalin, jak również podstawowe nastawy serwisowe np. ręczne wypalanie filtra DPF.

 

Modele wyższe: H6Elite i H6EB obsługują funkcje kodowania, dopisywania oraz klonowania kluczy do pojazdów, posiadają zatem pełną obsługę immobilizera. H6EB łączy się z pojazdem bezprzewodowo za pomocą bluetooth.

 

Dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowano urządzenia H6PRO oraz H6PRO MASTER, które dodatkowo umożliwiają kodowanie podzespołów pojazdów tj.: przypisywanie nowych wtryskiwaczy, kodowanie głównego komputera pokładowego, kalibrację automatycznych skrzyń biegów, kodowanie dodatkowych funkcji w module komfortu np. dla grupy pojazdów BMW), pełną diagnostykę oraz możliwość kalibracji systemów ADAS jak i również obsługę Pass Thru.

 

 

Powyższe testery Xtool obsługiwane są w języku polskim, posiadają dożywotnią licencję (tester nie blokuje się po określonym upływie czasu) i 3 letnie wsparcie w zakresie aktualizacji. Jest zatem gwarancja posiadania najnowszego oprogramowania do obsługi pojazdów. Dzięki takiemu rozwiązaniu tester nie zestarzeje się zbyt szybko. Oczywiście po upływie 3-letniego wsparcia istnieje możliwość dokupienia pakietu aktualizacji.

Oferta produktowa jest dostępna na stronie: www.xtool.com.pl, a oferta cenowa u dystrybutorów.

Artykuł sponsorowany Coframa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 lutego 2022, 8:43 1 0

kto to ma w ofercie bo na stronie nie ma dystrybutorów

Odpowiedz

xyzy, 3 marca 2022, 8:40 0 -1

Auto Land, Inter Parts, Gordon

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2022, 6:47 2 0

witam widzialem w Autoland oraz Gordon

Odpowiedz

ICek, 4 marca 2022, 13:37 1 0

kolejny klon chińskiego autela :P

Odpowiedz

Jacek, 22 kwietnia 2022, 7:30 0 0

Autel nie jest chiński, jest to projekt tajwańsko-amerykański. Sam Tajwan technologicznie stoi bardzo wysoko.

Odpowiedz

Anonim, 10 sierpnia 2022, 22:05 0 0

Wszystko niby ładnie a rzeczywistość jest inna , xtool nie odpowiada na pytania że str wsparcia, aktualizacje często nieudane wie funkcji nie działa bądź działa źle ,, ogólnie jest ok ale updaty do bani ,, nie spr chyba co puszczają,,. Trzymam tylko do kodowania kluczy

Odpowiedz

Kolo, 10 sierpnia 2022, 22:08 0 0

Jako główny tester launch pro s x 431 , jest najlepszy , xtool ez400 pro, siada przy nim nie ma nawet telekodowania grupy Psa,,, jedyny plus że koduje klucze

Odpowiedz

vseries, 9 września 2022, 14:03 0 0

Ja mam H6PRO póki co jest okey zwłaszcza, że kupowałem z myślą o Cadillacu gdzie trochę wybredny jest ;)

Odpowiedz

Zniesmaczony, 10 września 2022, 14:33 0 0

Jakis czas temu zakupilem PS 80, masakra, oprogramowanie niedokonczone , nie wykonuje pelnej funkcji zadanej. Totalny chlam chinski nie polecam.

Odpowiedz

Waldi, 10 września 2022, 14:35 0 0

Poznalem sprzedawce sprzetu ktory zakipilem przez internet, nie dosc ze nie przyjemny, to wyglada na oszusta.

Odpowiedz