LEDinspect PRO Space 1000 – wielofunkcyjna lampa od OSRAM

, 17 marca 2021, 13:52

Lampa LEDinspect PRO Space 1000 posiada trzy osobne i sterowalne głowice, które dają możliwość tworzenia wielokierunkowego światła i elastycznego dopasowania do poszczególnych obszarów wymagających doświetlenia.

Odpowiednio dobrane przenośne oświetlenie warsztatowe pozwala na wykonywanie przeglądów i napraw bardziej komfortowo i efektywnie. Niezależnie od tego, czy mechanik sprawdza podwozie pojazdu, korzysta z podnośnika czy zagląda do komory silnika, lampy inspekcyjne sprawdzą się we wszystkich tych zadaniach.

LEDinspect PRO Space 1000 to inspekcyjna lampa LED z wielokierunkowym i zmiennym systemem oświetlenia. Boczne głowice lampy można odłączać od głównej obudowy i wykorzystywać je do różnorodnych zastosowań i indywidualnej alokacji w pomieszczeniu. Oprawy można używać także jako reflektora lub latarki.

Producent przewidział trzy funkcje świetlne – z maksymalnym lub minimalnym ustawieniem natężenia, a także trybem migania. W trybie pełnego wykorzystania możliwości, lampa emituje strumień świetlny o łącznej wartości 2000 lumenów.

W oprawie zamontowano w sumie 60 LED – 36 w świetle głównym i 24 (2×12) w bocznych głowicach. Pobór mocy przez lampę jest niewielki i wynosi maksymalnie 10 W, a barwa emitowanego światła jest chłodnobiała o temperaturze 6000 K.

Wytrzymała konstrukcja chroni przed wnikaniem cząstek o średnicy ≥ 1 mm, a także przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków. Lampa jest także bardzo odporna na nacisk, a czas jej działania wynosi od 4 do 12 godzin. LEDinspect PRO Space 1000 ma również antypoślizgową i odporną na zabrudzenia obudowę, zintegrowane magnesy do mocowania i dlatego nadaje się do użytku jako elastyczna lampa inspekcyjna do oświetlania komory silnika, podwozia pojazdów i oświetlenia ogólnego warsztatów. Jest objęta 2-letnią gwarancją OSRAM.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!