AUTOPSTENHOJ wprowadza nowy podnośnik

19 stycznia 2021, 15:26

Maestro 2.35 Premium to nowy podnośnik kolumnowy w ofercie firmy AUTOPSTENHOJ. Wyróżniającą cechą produktu ma być jego dostosowanie do obsługi samochodów elektrycznych.

podnośnik do samochodów elektrycznych

AUTOPSTENHOJ rozszerza portfolio podnośników montowanych na stałe w podłożu, przeznaczonych do pojazdów do 3,5 tony. Model Maestro 2.35 Premium opiera się na sprawdzonej konstrukcji rurowej ze spawanych kolumn i zestawie ramion premium znanych z innego modelu marki – Maestro 35 M. Maestro 2.35 F Premium jest dostępny z pojedynczymi lub podwójnymi teleskopowymi ramionami obrotowymi i dysponuje całkowitą szerokością 3500 mm.

Dzięki szerokiemu wyborowi osprzętu do podnoszenia, podnośnik można łatwo dostosować do obsługi samochodów elektrycznych.

Zaletami urządzenia są cicha praca i niskie obciążenie silników, a co za tym idzie niskie zużycie energii. Produkt nie wymaga częstych i skomplikowanych czynności konserwacyjnych. Smukła, spawana konstrukcja kolumny zapewnia stabilność. Zmieniając płytę podstawową i układ kolumn, można dostosować podnośnik, zyskując na szerokości przejazdu. Minimalna wysokość podnoszenia wynosi 70 mm. Producent zadbał także o bezpieczeństwo. System zatrzymuje windę automatycznie po zetknięciu się z przeszkodą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!