Systemy do transportu i przechowywania narzędzi od Qbrick System

, 16 grudnia 2020, 11:24

Produkty marki Qbrick System plasują się na rynku profesjonalnych systemów do przechowywania i transportu narzędzi. Qbrick System ONE to w pełni modularny system skrzyń narzędziowych, natomiast Qbrick System Pro Toolcase to nowy w ofercie pojemnik na elektronarzędzia.

Qbrick System ONE

Modularny system skrzyń narzędziowych, którego wzmocniona konstrukcja pozwala na budowanie z nich pomocnych przy pracy podestów roboczych. Modularne i mobilne zestawy skrzyń narzędziowych, dzięki uszczelce są całkowicie wodoodporne i pyłoodporne, co zostało potwierdzone otrzymaniem certyfikatu IP66. Producentem tych systemów jest polska firma Patrol Group, której zakład produkcyjny znajduje się w Wieluniu.

Qbrick System PRO Toolcase – nowość

Do oferty polskiego producenta dołączył ostatnio pojemnik na elektronarzędzia – Qbrick System Pro Toolcase. Pojemnik ten gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania oraz przenoszenia drogich i specjalistycznych narzędzi. Wyposażony jest w podwójną piankę ochronną, a wytrzymałe, poliamidowe zapięcia dodatkowo zabezpieczają jego zawartość. Zamontowana w pokrywie uszczelka zapewnia ochronę przed wilgocią oraz pyłem.

Produkty marki Qbrick System można łączyć z pozostałymi modułami tej marki, tworząc modularne i mobilne zestawy skrzyń narzędziowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!