Hella Gutmann Solutions w wersji LITE

5 maja 2020, 12:10

Hella Gutmann Solutions właśnie rozpoczyna sprzedaż najnowszego produktu diagnostycznego. Jest to oprogramowanie mega mac PC w wersji LITE czyli takiej, jaka wystarcza do codziennych napraw.

Nowe technologie i możliwość ich poprawnego diagnozowania są obecnie największym wyzwaniem zarówno dla warsztatów jak i producentów urządzeń diagnostycznych. Hella Gutmann Solutions dostarcza rozwiązania diagnostyczne dla najważniejszych systemów montowanych w nowoczesnych pojazdach – zarówno dane diagnostyczne jak i dokumentację techniczną oraz instrukcje napraw. Co jednak w przypadku, gdy warsztat nie zajmuje się obsługą np. systemów wspomagania kierowcy (ADAS)?

Spotykamy na naszym rynku warsztaty, które wyrobiły sobie wąską specjalizację w naprawach silników, skrzyń biegów czy klimatyzacji. Czy te warsztaty, świadczące węższy zakres usług muszą płacić za możliwość diagnozy systemów, których naprawą się nie zajmują?

W Hella Gutmann Solutions stworzono nową platformę diagnostyczną mega macs PC LITE. Zawartość aplikacji mega macs PC LITE w stosunku do wersji pełnej została pomniejszona o diagnostykę systemów ADAS, oświetlenia (światła adaptacyjne, LED, matryce) oraz systemy wysokonapięciowe, zachowując pełną funkcjonalność urządzeń mega macs w diagnozowaniu wszystkich pozostałych sterowników i komponentów samochodu.

Zredukowana zawartość diagnostyczna aplikacji przekłada się na bazową cenę urządzenia oraz cenę aktualizacji. Pozwala to zredukować koszty i nawet mniej zamożnym warsztatom aktualizować na bieżąco urządzenie diagnostyczne. Software mega macs PC LITE to ponad 35 000 obsługiwanych modeli pojazdów, intuicyjne oprogramowanie oparte na środowisku Windows, rozszerzone opisy kodów usterek, procedury regulacyjne i kodowania.

Bezprzewodowa komunikacja z modułem VCI zapewnia mobilność urządzenia. Instalacja oprogramowania odbywa się w trybie plug’n’play co pozwala zmienić zwykły komputer w narzędzie diagnostyczne. Aplikacja mega macs PC LITE jest również idealną propozycją dla warsztatów rozpoczynających swoją działalność dzięki atrakcyjnej cenie zakupu i niewielkim kosztom aktualizacji rocznej.

Wersja LITE może zostać w późniejszym czasie zaktualizowana do pełnej wersji diagnostycznej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!